Úvod Aktuality Verejné WC na okraji parku sú minulosťou, priestor dostane nový účel

Verejné WC na okraji parku sú minulosťou, priestor dostane nový účel

REKLAMA

Mesto Piešťany predalo v obchodnej verejnej súťaži na konci roka 2013 verejné WC na Winterovej ulici aj na Žilinskej. Po viac ako štyroch rokoch sa na Winterovej rozbehla stavebná činnosť Grassmoon. Minulý týždeň ťažké mechanizmy začali objekt búrať. Podľa vyjadrenia  vlastníčky nehnuteľnosti, tu vznikne kafe – bistro, ktoré má byť miestom stretávania, podujatí a života ez2ac 다운로드.


Objekt bývalých verejných WC je situovaný vrámci národnej kultúrnej pamiatky Mestský park Piešťany, čo bolo uvedené v roku 2013 v obchodnej verejnej súťaži ako limitujúci faktor budúceho využitia Template ppt download. Rovnako v nej bolo uvedené, že Krajský pamiatkový úrad v Trnave nesúhlasí z rozširovaním a zvýšením objektu. Napriek týmto obmedzeniam sa do súťaže prihlásilo 10 záujemcov, z ktorých však 5 bolo vylúčených pre nesplnenie podmienok Atlantic Rim download. Kritériom vyhodnotenia súťaže bola najvyššia cena. Víťaz za pozemok a stavbu na ploche 88 m2 zaplatil 23 800 eur.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Knebl
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

Vlastníčkou nehnuteľnosti je momentálne Martina Ulehlová, ktorá je zároveň aj investorom pri aktuálnej výstavbe Ico free download. Podľa jej vyjadrenia, po zbúraní bývalých verejných toaliet vznikne na ich mieste kafe – bistro, ktoré má byť miestom stretávania, podujatí a plné života.  „Ide o koncept, ktorý bude zapadať do mestského parku, to znamená bicykle, ľudia v parku, návštevníci kina, vernisáží – taký green meeting point, ktorý tu chýba a ktorý zatraktívni lokalitu,“ hovorí M Skycastle 7. Ulehlová.

Pri prestavbe má byť zachovaný pôvodný rozmer objektu, pričom do ulice bude objekt mierne zvýšený oproti súčasnému stavu Ndine Regulation 2019. S aktuálnym návrhom reprofilácie stavby, kde má dojsť k miernemu zvýšeniu, Krajský pamiatkový úrad v Trnave podľa vyjadrenia jeho pracovníkov, súhlasil 창피해 다운로드.

-th-

REKLAMA