Úvod Aktuality Vďaka regionálnej karte výhod má piešťanská sezóna trvať celý rok

Vďaka regionálnej karte výhod má piešťanská sezóna trvať celý rok

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V jednote je sila. Preto by mali, obzvlášť v súčasnej neľahkej dobe, podnikatelia držať spolu. Oblastná organizácia cestovného ruchu Rezort Piešťany zavádza účinnú metódu, ako ešte viac zjednotiť subjekty cestovného ruchu, a pomôcť tak urobiť z piešťanského regiónu celoročné lákadlo pre návštevníkov 어도비 애프터 이펙트 다운로드.

Kľúč k úspechu sa v tomto prípade volá Regionálna karta výhod, ktorá bola inšpirovaná vernostnými kartami z Tatier a Liptova Paint. Táto metóda združovania vernostných výhod do jedného balíka sa u zákazníkov teší čoraz väčšej obľube, vďaka čomu ju ocenia nielen návštevníci regiónu, ale aj všetci zúčastnení podnikatelia chrome 구버전 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Každý lokálny podnikateľ z piešťanského regiónu sa môže do nového systému zapojiť už od novembra. Postup je pritom veľmi jednoduchý a rýchly Hot body download. Cez internet stačí vyplniť dotazník, ktorý sa nachádza na stránke visitpiestany.sk.

„V tejto fáze by som chcela vyzvať reštaurácie, kaviarne, hotely, penzióny, múzeá, športoviská a všetky ďalšie subjekty cestovného ruchu v Piešťanoch a okolí, aby sa v prípade záujmu do projektu zapojili centos iso 다운로드. V pilotnom roku budú mať účasť na tomto regionálnom systéme spoločného marketingu úplne zadarmo, a to bez ohľadu na to, či sú, alebo nie sú členmi Rezortu Piešťany,“ vyzýva na spoluprácu Tatiana Nevolná, výkonná riaditeľka Oblastnej organizácie cestovného ruchu Rezort Piešťany.

A čo si vlastne pod pojmom Regionálna karta výhod môžeme predstavovať? Digitálnu kartu plnú zliav, výhod, vernostných bodov alebo akékoľvek iné zvýhodnenia, ktoré v rámci nej zapojení podnikatelia zákazníkom ponúknu. No a samozrejme, pri návšteve jednotlivých zariadení ich budú môcť vďaka Regionálnej karte výhod uplatniť. „Pokiaľ budú mať podnikatelia záujem, môžeme nastaviť systém aj ako vernostný program, teda hostia si budú na kartu zbierať body a po dosiahnutí istého počtu vernostných bodov ich môžu premeniť na nejakú výhodu u poskytovateľa,“ upresňuje Michal Bezák, predseda predstavenstva Oblastnej organizácie cestovného ruchu Rezort Piešťany. Inými slovami, je len na podnikateľoch, čím sa rozhodnú svojim zákazníkom – držiteľom karty – odvďačiť. Môžu sa rozhodnúť či poskytnú percentuálne zľavy, množstevné alebo vernostné. Rovnako tak je iba na nich, ako často budú výhody uplatňovať. Teda či raz týždenne, mesačne, denne alebo po nazbieraní určitého počtu bodov. Zľavy sa tiež dajú časovo obmedziť, prípadne sezónne upraviť.

Celý systém bude fungovať online, vďaka čomu budú každé zmeny okamžite zaznamenané a zavedené do praxe. Navyše, prihlasovanie do systému je rýchle a jednoduché, no ak by predsa len bolo niečo nejasné, stačí sa obrátiť na Rezort Piešťany, ktorý bude vždy nápomocný. Cieľom projektu je pomáhať si a spájať sa tak, aby silná piešťanská sezóna netrvala iba počas leta, ale celoročne.

Každý, kto má záujem zapojiť sa do projektu Regionálnej karty výhod, sa môže so svojou ponukou obrátiť priamo na OOCR Rezort Piešťany, alebo vyplnením krátkeho dotazníka na nasledujúcom linku: https://forms.gle/Z1BTfMuYzTaxsGWB8.

TS Rezort Piešťany

REKLAMA