REKLAMA

Prvá časť projektu Vážskej cyklotrasy medzi Hornou Stredou a Novým Mestom nad Váhom dostáva reálne kontúry. V súčastnosti je asfaltovým kobercom pokrytých cca 5 kilometrov z Nového Mesta nad Váhom po Považany a ďalej smerom na Hornú Stredu sú položené podkladové vrstvy 화웨이 다운로드. Napriek tomu, že dielo ešte nie je dokončené, nový asfalt už láka cyklistov i korčuliarov. Názov Vážska cyklotrsa je len pracovný, o tom reálnom môžu rozhodnúť občania Windows 7 in English.

Podľa vyhlásení Trenčianskeho samosprávneho kraja, ktorý je investorom projektu, mal byť prvý úsek Horná Streda Nové Mesto nad Váhom v dĺžke 13,5 km hotový do novembra 트와이스 시그널 뮤비 다운로드. Neskôr  župan Jaroslav Baška počas kontrolného dňa povedal, že ak to počasie dovolí, časť od hraníc s Trnavským samosprávny krajom po Nové Mesto nad Váhom by mala byť hotová do konca roka 2017 로보토미 코퍼레이션 데모 다운로드. Aktuálne je položených zhruba 5 km asfaltu od mosta cez Biskupický kanál v Novom Meste nad Váhom po Považany. Ďalej sú položené podkladové vrstvy a tak to reálne vyzerá, že by mohli cyklisti a korčuliari trasu začať užívať na jar tohto roka Download acronis backup.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Knebl


Náklady na realizáciu prvého úseku sú 3,7 milióna eur Download adventure games. Dielo je financované z rozpočtu Trenčianskeho samosprávneho kraja a zhotovuje ho spoločnosť Strabag. Momentálne sa pripravujú aj ďalšie úseky z celkovo plánovaných 100 km, pričom na ne by chcel kraj čerpať už aj finančné zdroje z eurofondov Steam download again.

Stavba cyklotrasy je rozdelená na 8 úsekov. Druhým v poradí, ktorý by sa mal začať v blízkom časovom horizonte budovať, je 4-kilometrový úsek medzi Púchovom a Kúpeľmi Nimnica 3dp chip net 다운로드. Právoplatné územné rozhodnutie už je vydané aj na ďalší úsek cyklotrasy medzi Novým Mestom nad Váhom a krajským mestom Trenčín. Kraj plánuje podrobnejšie informácie o cyklomagistrále zverejňovať na webovej stránke www.cyklotrasytsk.sk 신촌좀비만화 다운로드.

Vážska cyklotrasa je len pracovným názvom

Skutočný názov pre 100 kilometrové cyklistické dielo majú navrhnúť obyvatelia Trenčianskeho samosprávneho kraja without Baidu. Môžu tak urobiť v termíne od 22.11.2017 až do 22.5.2018. Spomedzi zaslaných návrhov verejnosť hlasovaním vyberie ten, ktorý sa stane oficiálnym názvom tejto cyklotrasy. Hlasovanie sa má uskutočniť v termíne od 23. mája do 15. júna 2018. Hlavnou cenou za kreatívnu myseľ bude pre autora víťazného názvu horský bicykel. Viac   si môžete prečítať v štatúte súťaže.

Text a foto: -th- Zdroj: www.cyklotrasytsk.sk

REKLAMA