Úvod Aktuality Vážska cyklotrasa je oficiálne otvorená, po dokončení bude mať sto kilometrov

Vážska cyklotrasa je oficiálne otvorená, po dokončení bude mať sto kilometrov

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Vážska cyklotrasa má od dnes oficiálne otvorený prvý úsek, meria 13,4 km a spája Hornú Stredu s Novým Mestom nad Váhom. Jeho výstavba stála  3,7 milióna eur Millennium Gymnastics Download. Od zámeru zrealizovať cyklistickú spojnicu naprieč trenčianskym krajom po odovzdanie prvého úseku uplynuli 4 roky.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Otvorenie prvého úseku na hranici trnavského a trenčianskeho samosprávneho kraja sa zúčastnil župan Jaroslav Baška, predstavitelia miest a obcí, zástupcovia Slovenského vodohospodárskeho podniku, dodávatelia stavby, ale i zástupcovia firiem v pôsobiacich v blízkosti cyklotrasy, avšak predovšetkým niekoľko desiatok cyklistov, ktorých neodradil ani mierny dážď microsoft office 2019.

Nová cyklotrasa spája aktuálne katastrálne územia 4 obcí Horná Streda, Brunovce, Potvorice, Považany s mestom Nové Mesto nad Váhom v trenčianskom kraji, ale aj Piešťanci sa na ňu na bicykloch pohodlne dostanú 맥스틸 다운로드. Horšie to budú mať korčuliari. Podľa slov župana Bašku sa pri výstavbe myslelo aj na nich, keď povrch cyklotrasy je vytvorený zo špeciálneho hladkého asfaltu 로지텍 마우스 소프트웨어 다운로드.

Ako to na otvorení vyzeralo sa môžete pozrieť v našej fotogalérii.


-th-

REKLAMA