Úvod Aktuality Vandal poškodil ďakovnú tabuľu extrémistickými nápismi

Vandal poškodil ďakovnú tabuľu extrémistickými nápismi

REKLAMA
Knebl

Kolokruh patrí k najvyužívanejším miestam k tráveniu voľného času v Piešťanoch a každý deň láka nielen cyklistov a korčuliarov, ale aj k peším prechádzkam Web Square Excel. Za iniciatívou vedúcou k jeho výstavbe stojí nezisková organizácia ProPolis, ktorá ho v spolupráci s partnermi realizovala v rokoch 2001 až 2009 ecological nature. Na začiatku trasy pri Krajinskom moste stojí ďakovná tabuľa, ktorá bola poškodená viacerými prejavmi rasovej a náboženskej neznášanlivosti, na čo našu redakciu v uplynulom týždni upozornila čitateľka or go together. Text aj mená 107 donorov totiž počmáral a poškriabal neznámy vandal hákovými krížmi a ďalšími extrémistickými nápismi. Ťažko odhadnúť aké boli úmysly páchateľa, ktorý sa rozhodol za „biele Piešťany“ bojovať práve vandalizmom 천하무적 영화 다운로드.

„Vážení spoluobčania, vážení návštevníci mesta, vážení partneri v projekte 노래 mr 다운로드. Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli k budovaniu KOLOKRUHu. Tých, ktorí prispeli finančne a nám to oznámili, s úctou zverejňujeme a veríme, že aj ďalších budeme priebežne zverejňovať na tomto mieste 소아온 오디널 스케일 다운로드. Osobitne však Ďakujeme Mestu Piešťany a Povodiu Váhu – odštepný závod SVP š.p.,“ znie ďakovný text neziskovej organizácie ProPolis pri Krajinskom moste. 

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

Juden raus, White PN, 88, hákové kríže a ďalšie slová i symboly, aj týmto spôsobom sa vandal rozhodol „poďakovať“ iniciátorom a prispievateľom výstavby Kolokruhu fifa 15 다운로드. Poškodenie tabule, ktorá upozorňuje na vybudovanie jednej z najvyužívanejších voľnočasových lokalít, nemusí zostať nepotrestané. Ak máte informácie o podozrivom správaní v jej blízkosti kontaktujte políciu na čísle 158, prípadne priamo na Obvodnom oddelení Policajného zboru v Piešťanoch Plus token download.-lt/Zdroj: čitateľka, ProPolis n.o./Foto: lt-

REKLAMA