Úvod Aktuality Váh má ďalšiu obeť. Nafukovací čln sa prevrhol na „Hrčáku“, mladý muž...

Váh má ďalšiu obeť. Nafukovací čln sa prevrhol na „Hrčáku“, mladý muž už nevyplával

REKLAMA
Esesko

Hlohovskí policajti vyšetrujú okolnosti utopenia 33 ročného muža, z obce Hrnčiarovce nad Parnou ako prečin usmrtenia. Trojica kamarátov sa v sobotu poobede rozhodla splaviť Váh 주짓수 다운로드. Nasadli do nafukovacieho člnu a pri prejazde pereje, pri Drahovskom kanáli, v časti zvanej „Hrčák“ nezvládli riadenie a prevrhli sa do vody klot golden microphone.

„Dvom sa podarilo z vody dostať a privolať pomoc Iglus. Iba jeden z trojice mužov mal pritom v člne záchrannú vestu. Žiaľ, 33 ročný muž situáciu vo vode nezvládol a prišiel o život,“ informovala Mária Linkešová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave Download Chrome Cleanup Tool.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Na mieste zasahovali hasiči a policajti, ktorým sa utopenú osobu podarilo vypátrať, neďaleko železničného mosta pri Hlohovci. Policajti podrobili dvoch mužov dychovým skúškam na alkohol, ktoré boli v oboch prípadoch pozitívne 날씨의 아이 고화질 다운로드. Či bol aj ich kamarát pod vplyvom alkoholu, ukáže nariadená pitva. Toto leto  je to už druhá obeť na rieke Váh

„Upozorňujeme všetkých, ktorí sa chcú schladiť, aby nepodceňovali rieky a vodné toky. Aj keď na prvý pohľad môže ísť o stojaté vody, spodné prúdy a rýchlejšie pereje môžu aj plavcov prekvapiť a stiahnuť pod vodu. Osoby môžu začať panikáriť a situáciu vo vode nezvládnu. A pravidlo číslo jedna, do člna len s vestami a na vodu bez alkoholu,“ vystríha M. Linkešová.

TS KR PZ v Trnave

REKLAMA