Connect with us

Aktuality

V Trnave ponúknu tisícku pracovných miest

Published

on

Reklama

Veľtrh pracovných  príležitostí Práca a kariéra 2014 sa uskutoční v Trnave v druhej polovici októbra. Tri desiatky zamestnávateľov ponúknu záujemcom okolo tisícky pracovných miest v priemysle, bankovníctve, vzdelávaní či službách.

Prvý ročník veľtrhu, ktorý sa koná v pondelok a utorok 21. a 22. októbra v priestoroch hotela Holiday Inn bude prezentovať ponuky viac ako 30 vystavovateľov z mnohých oblastí pracovného trhu. „Počet vystavovateľov z radov zamestnávateľov stále nie je ukončený. Komunikujeme aj s ďalšími záujemcami,” pripomínajú organizátori podujatia Igor Holéczy a Miroslav Koleník, „a veľtrh ponúkne návštevníkom stovky voľných pracovných pozícií v oblasti automobilového priemyslu, strojárenstva, elektrotechniky, vzdelávania, služieb, bankovníctva, poisťovníctva, poradenských služieb a ďalších.

Reklama

banner

Veľtrh Práca a kariéra sa zameria na tri kategórie: nezamestnaných a mladých ľudí, ktorí hľadajú svoje prvé  zamestnanie, na rozvoj, budovanie kariéry a personálny manažment, a napokon na pomoc začínajúcim podnikateľom a startupy. “Úspešne sme oslovili významné spoločnosti v regióne Trnavy, Trnavského kraja a spádovej oblasti, ako aj zamestnávateľov, ktorí dokážu obyvateľom poskytnúť prácu alebo rozvoj kariéry. Intenzívne komunikujeme  so všetkými trnavskými univerzitami, ktoré aktívne spropagujú výstavu medzi študentami. Spolupracujeme aj s Trnavským VÚC v súvislosti s účasťou študentov stredných škôl,” hovorí Holéczy a zdôrazňuje aj spoluprácu organizátorov s UPSVAR v Trnave, vďaka ktorej si nájdu cestu na veľtrh aj ľudia bez práce z celého okresu Trnava.

Reklama

Účasť na veľtrhu už prisľúbili spoločnosti ako sú HKS Forge, ZF Sachs, Boge Elastmetall Slovakia, Allianz SP, Swan, GTS Slovakia, PSA Peugeot Citroen, Amazon, PricewaterhouseCoopers, Accenture, ŽOS Trnava, Železnice SR, Streit Trnava, c2i, Magna Slovteca, Your Choice, ČSOB, Datalogic Slovakia, Trnavská univerzita, UCM Trnava, MTF STU, Wüstenrot, Union Poisťovňa, Trexima, Luto Automotive, UPSVAR a ďalší.

Organizátori očakávajú počas dvoch dní účasť niekoľkých tisíc návštevníkov z radov študentov, nezamestnaných, mladých ľudí aj zamestnancov, ktorí chcú vylepšiť svoj kariérny profil.

Tlačová správa, ilustr. foto: www.upsvar.sk

REKLAMA

pnky_1-ab-contact-sept

Populárne články