REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V sobotu 13. januára dopoludnia môžete prispieť ku krajšiemu prostrediu, v ktorom žijeme. Sĺňava je obľúbeným miestom pre trávenie voľného času nielen turistov, ale i pre domácich a hoci ju pravidelne vo veľkom čistia každú jar vďaka spolupráci OZ Sĺňava, Mesta Piešťany a škôl, voda stále prináša nové naplaveniny odpadu 아크로니스 트루이미지 2014 다운로드. Nezodpovední návštevníci rovnako spravia svoje bad guy. Aktuálne je pomerne dosť odpadu na novovybudovanej smerovej hrádzi či inak „kose“ pri Výsadbe, ktorá je obľúbeným miestom prechádzok 일루전 다운로드. Ak máte chuť, môžete prísť pomôcť členom OZ Sĺňava a Pro Civitate Spoločne pre Piešťany s jej vyčistením.

Brigáda začne v sobotu od 9:00 h 콘에어 다운로드. V závislosti od toho, koľko ľudí sa zapojí, by odpad mohol byť vyzbieraný v priebehu dopoludnia. Zraz bude na hrádzi pri čističke odpadových vôd 트윈폴리오 다운로드. Organizátori zabezpečia vrecia na odpad, dobrovoľníci by si mali priniesť iba rukavice a chuť spraviť niečo pre našu prírodu.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

V prípade dažďa, alebo príliš nepriaznivého počasia sa brigáda presúva na iný termín 슈퍼버니맨 pc 무료 다운로드. Aktuálne info na FB Sĺňava Piešťany.

-inf-

 

REKLAMA