Úvod Aktuality V Piešťanoch mal podľa tvrdení na sociálnych sieťach zomrieť 13-ročný chlapec po...

V Piešťanoch mal podľa tvrdení na sociálnych sieťach zomrieť 13-ročný chlapec po očkovaní. Je to hoax!

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťany opäť centrom diania na hoax scéne. Facebookový profil „Jana Porubska“ vytvoril pred pár dňami status, v ktorom hovorí o smrti 13-ročného chlapca po vakcinácii v Piešťanoch 인스타 일괄 다운로드. Tvrdí tak bez uvedenia akýchkoľvek dôkazov, či relevantných zdrojov a túto udalosť následne spojila s osobou prezidentky Slovenskej republiky Zuzany Čaputovej raw prequel. Ide o výmysel, ktorý však získal viac ako 2 tisíc zdieľaní. Dnes je už vymazaný.

Policajná FB stránka, ktorá sa venuje vyvracaniu hoaxov oslovila Nemocnicu Alexandra Wintera v Piešťanoch, ktorá danej veci uviedla: „Uvedená informácia sa netýka vakcinačného centra na poliklinike Rekreačná č 스모토리 다운로드. 2 v Piešťanoch, nakoľko v tomto centre neočkujú deti od 12 do 15 rokov. V našej nemocnici pred dvoma dňami, ani pred týždňom ani pred mesiacom nezomrelo žiadne 13-ročné dieťa.“

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Rovnako žiadnu vedomosť o úmrtí dieťaťa z Piešťan, či v Piešťanoch nemá ku dnešnému dňu ani piešťanská matrika 곰세마리 mp3 다운로드.

Jana Porubska, alebo osoba, ktorá tento profil spravuje, je podľa informácií na ňom zverejnených, fanúšikom strany Republika založenej odídencami z ĽSNS 전자정부프레임워크 3.6 다운로드.


-red- Zdroj: FB Hoaxy a podvody – Polícia SR

REKLAMA