Úvod Aktuality V Maduniciach horelo obilie, háj i traktor s balíkovačom

V Maduniciach horelo obilie, háj i traktor s balíkovačom

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V piatok 16. júla krátko pred 17-tou hodinou vznikol požiar obilia na koreni a slamy za obcou Madunice. Na miesto udalosti bola vyslaná hasičská jednotka z Hlohovca so štyrmi príslušníkmi a dvoma hasičskými cisternami 스위시 맥스 다운로드.

Po príchode hasičov bolo zistené, že požiar sa rozšíril na rozlohu približne 500×100 metrov lg 드라이버 다운로드. Keďže požiar sa šíril rýchlo, veliteľ zásahu nariadil na lokalizáciu a likvidáciu požiaru použiť požiarne lišty na hasičskej technike kirby games. Počas hasiacich prác prišlo k dymeniu odstaveného traktora s balíkovačom. Na likvidáciu požiaru pracovného stroja boli použité práškové hasiace prístroje spolu s jedným vysokotlakovým prúdom,“ informovala Lena Košťálová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave web square.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Šíriaci sa požiar zachvátil aj blízky háj pri poli, ktorý sa hasičom podarilo zlikvidovať. Na dohasenie kôp slám bola použitá poľnohospodárska technika spolu s jedným vysokotlakovým prúdom minions subtitles. „Po úplnom uhasení plameňov bolo požiarovisko odovzdané správcovi, ktorý bol poučený o požiarnom dozore. K zásahu boli povolané aj dobrovoľné hasičské zbory obce Veľké Kostoľany a Madunice. Pri udalosti neprišlo k žiadnemu zraneniu. Vzniknutá škoda bola predbežne stanovená na hodnotu 10 000 €. Hasičom sa podarilo uchrániť majetok v hodnote 100 000 €. Zisťovateľ príčin požiaru stanovil dôvod vzniku požiaru ako prevádzkovo-technickú poruchu,“ dodala L. Košťálová.


TS KR HaZZ Trnava

REKLAMA