Úvod Aktuality V lese pri Bukovej našli muníciu z II. svetovej

V lese pri Bukovej našli muníciu z II. svetovej

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Nález munície, pochádzajúcej z obdobia II. svetovej vojny, v chatovej oblasti pri dedine Buková (okres Trnava) ohlásil na políciu v nedeľu 6 Almind free download. marca zrejme jeden z chatárov. Privolaný pyrotechnik zistil, že ide o mínu a na mieste ju zaistil. 

„Policajný pyrotechnik zasahoval nedeľu v chatovej oblasti zvanej „Hrnčekova dolina“, ktorá sa nachádza v katastrálnom území obce Buková,“ informovala krajská policajná hovorkyňa Mária Linkešová 신과함께 인과 연 다운로드. Nález neznámej munície oznámil Trnavčan popoludní na políciu v Trstíne. „Privolaný pyrotechnik na mieste určil, že ide o mínu z obdobia 2 캔디팡 다운로드. sv. vojny a nález zaistil,“ doplnila hovorkyňa.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Naposledy v tejto lokalite našiel vojnovú muníciu pracovník plynární pri kontrole plynovodu v januári 2014 Download all marvels. Pyrotechnici tam vtedy zaistili mínu, tri ručné granáty a päť protilietadlových nábojov z 2. svetovej vojny. Podľa portálu trnava-live.sk podobné nálezy objavili aj pri stavbe City Arény priamo v meste Trnava martial arts drama.

Zdroj: KRPZ, ilustračné foto: minv.sk

REKLAMA