Connect with us

Aktuality

V Hlohovci zadržali dílera drog, pri zákroku prehltol dve vrecká pervitínu

Published

on

Reklama

Trnavský vyšetrovateľ obvinil 23-ročného Jakuba z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi.
Minulý týždeň, kriminalisti uskutočnili v Hlohovci akciu zameranú na drogy. Počas nej vykonali prehliadku auta a zadržali dve osoby.
„23-ročný muž si mal pervitín zadovažovať a následne aj predávať ďalším osobám. Počas policajného zákroku sa mladý muž chcel drog, ktoré mal pri sebe, zbaviť svojským spôsobom. Dve vrecká narýchlo prehltol,“ uviedla Zlatica Antalová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave.
Neskôr mu prišlo nevoľno a privolaní zdravotníci ho previezli na ošetrenie do trnavskej nemocnice. Nasledujúci deň policajti vykonali domovú prehliadku v jednom z hlohoveckých bytov, kde Jakub ukrýval viacero dávok drogy. Druhý, 26-ročný muž bol, po vykonaní potrebných úkonov, prepustený na slobodu.
Vyšetrovateľ vzniesol voči Jakubovi obvinenie za drogovú trestnú činnosť. Po dokázaní viny mu môže hroziť trest odňatia slobody na 10 až 15 rokov. Na rozhodnutie súdu počká vo väzbe.
Zdroj: KR PZ v Trnave

Reklama

Populárne články