Úvod Aktuality V Hlohovci začali policajti jazdiť na bicykloch. Piešťany túto možnosť prestali využívať

V Hlohovci začali policajti jazdiť na bicykloch. Piešťany túto možnosť prestali využívať

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Hoci v Piešťanoch sa prví policajti na bicykloch objavili ešte v roku 1997, dnes mestská polícia túto možnosť hliadkovania v praxi nevyužíva 열혈물어 다운로드. V neďalekom Hlohovci  cyklohliadky od tohto mesiaca posilňujú motorizovanú časť mestskej polície. Kontrolovať budú dodržiavanie verejného poriadku v ťažko prístupných lokalitách 사나이 다운로드.

V deväťdesiatych rokoch Piešťany zaviedli cyklohliadky medzi prvými. Zasahovať mali všade tam, kde sa autom nedostali, napríklad v parku či v okolí Sĺňavy 아크로벳 다운로드. Cyklohliadka bývala treťou hliadkou, avšak vzhľadom k počtu policajtov, keď je piešťanská mestská polícia schopná postaviť iba dve hliadky, túto možnosť už dlhšie nevyužíva full hd videos.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Hlavný kontrolór Mesta Piešťany Martin Svorad v správe o výsledkoch kontrol v auguste minulého roka skonštatoval, že osem horských bicyklov našli odložených na povale budovy mestskej polície inside out movies. „Uvedený majetok je dlhodobo nevyužívaný. V správach o činnosti MsP v predchádzajúcich rokoch nebolo uvedené, aká bola efektivita činnosti príslušníkov MsP zaradených do cyklohliadok, z akého dôvodu MsP nenasadzuje v súčasnosti cyklohliadky v rámci svojej činnosti a akým spôsobom budú uvedené horské bicykle využívané v budúcnosti,“ uviedol. 

Pre mesto Hlohovec naopak ide o zavedenie novinky. Cyklohliadka, vybavená novými dvojkolesovými dopravnými prostriedkami, bude posilnením pre motorizovanú hliadku MsP od júna tohto roku. Výkon ich služby bude výlučne počas dňa a v dobrom počasí. Policajti na služobných bicykloch budú zasahovať najmä v Zámockej záhrade a jej okolí, na celej dĺžke cyklochodníka od sídliska Sihoť až po Svätopeterskú, rovnako i v častiach Svätý Peter a Šulekovo. Zamerajú sa aj na odhaľovanie nelegálnych skládok v ťažko prístupných lokalitách.

-red- Zdroj a foto: FB Mesto Hlohovec, piestany.sk, archív PNky  

REKLAMA