Úvod Aktuality V Hlohovci dostanú respirátory seniori od 65 rokov

V Hlohovci dostanú respirátory seniori od 65 rokov

REKLAMA
Skola Rakovice

Epidemická situácia na území mesta Hlohovec je aj naďalej vážna. Preto sa miestna samospráva rozhodla prispieť k ochrane zdravia najrizikovejšej skupiny obyvateľov 카라 스텝 다운로드. Všetci Hlohovčania vo veku 65 a viac rokov s trvalým pobytom v meste dostanú v priebehu štvrtka a piatka 11. a 12. februára do svojich schránok obálku s pečiatkou mesta mp3 blank.

V nej si nájdu dva respirátory kategórie FFP2 a tiež informačný leták o možnostiach registrácie seniorov na očkovanie proti ochoreniu COVID-19 레알팜 게임 다운로드. Spolu radnica rozdá viac ako štyritisíc seniorom 8 600 respirátorov.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Knebl
Buenos pizza  burger

„Podľa odborníkov FFP2 masky bez výdychového ventilu poskytujú efektívnu ochranu pre koranavírusom, obzvlášť v uzavretých, málo vetraných a iných rizikových prostrediach 인벤터 2014 다운로드. Účinné sú však aj látkové či jednorazové rúška. Aby ste sa ochránili pred koronavírusom, aj naďalej dodržiavajte jednoduché zásady R.O.R linux mint 다운로드. Noste správne respirátor či rúško (zakrytý nos aj ústa), dodržiavajte odstup od ľudí (približne 2 metre) a pravidelne si umývajte, či dezinfikujte ruky,“ uviedla Zuzana Hrinková Siebenstichová, referentka pre komunikáciu, vonkajšie vzťahy a propagáciu mesta Hlohovec windows server 2012 r2 language pack.

-red- Zdroj: TS Mesto Hlohovec Foto: Mesto Hlohovec

 

REKLAMA