Úvod Aktuality Už idú! Pomôžeme im?

Už idú! Pomôžeme im?

REKLAMA

Ťah žiab na Striebornici začal. Prenosy budú od dnes 28. marca až do odvolania, vždy večer o 19:00 h. Miestom stretnutia je parkovisko pod haťou vodnej nádrže Striebornica Three Kingdoms 9 pk. Príďte si skúsiť dobrý pocit zo záchrany života, pomôžeme tak nielen prírode.

Príprava na prenosy začala už minulú sobotu, kedy dobrovoľníci z Piešťan, ale od Zvolena, prišli pomôcť postaviť zábrany, ktoré zastavujú tiahnuce žaby, aby nevbehli pod kolesá áut Kang Ho-jung. Toto je najťažšia a fyzicky najnáročnejšia časť záchranných prenosov. Aj preto sú organizátori vďační každému, kto prišiel priložiť ruku k dielu Download the complaining of the dead star.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl

Od dnes zase môžete zažiť nočné dobrodružstvo s baterkou v ruke, či čelovkou na hlave a byť záchrancom života. Verte je výborný pocit, že ste pomohli Mischievous Kiss. Množstvo žiab by bez pomoci ochranárov a dobrovoľníkov skončilo pod kolesami áut na ceste povedľa Striebornice a bola by tak ohrozená ich populácia 공룡메카드 극장판 다운로드.

Ak ste sa rozhodli vydať na záchrannú výpravu, tu je zopár inštrukcií od organizátorov z OZ Kvas: „Oblečte sa tak, že sa môžete zašpiniť až zablatiť pwt 다운로드. Ak máte, prineste si čelovku, čo najväčšie vedro a reflexnú vestu. Kto potrebuje aj rukavice. Budeme radi ak sa nám ohlásite vopred telefonicky Magde 0940 616 936 alebo Aurelovi 0948 925 161, prípadne priamo do udalosti na FB 파이어폭스 유튜브 mp3 다운로드.“

V prípade, že by mali pedagógovia záujem uskutočniť školskú exkurziu a ponúknuť deťom zaujímavé informácie a zážitky, pokojne sa stačí ohlásiť na čísla vyššie 곤지암 영화 다운로드.

Takto to vyzeralo v sobotu pri stavaní zábran:

-th- Zdroj: OZ Kvas Foto: T Genie map. Hudcovič

REKLAMA