Úvod Aktuality Útulok organizuje finančnú zbierku pre Daryl, pomôcť má pri liečbe a rehabilitáciách

Útulok organizuje finančnú zbierku pre Daryl, pomôcť má pri liečbe a rehabilitáciách

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Útulok Piešťany rozbehol finančnú zbierku, ktorá má pomôcť fenke s menom Daryl pri liečbe a rehabilitáciách. Štedrí darcovia už venovali viac ako 300 eur a havko je aj vďaka nim i stálej opatere veterinárov na klinike Zverland zo dňa na deň v lepšom stave 패킷 트레이서 6.1 다운로드. Náklady na krmivo i zvýšenú starostlivosť však výrazne zaťažujú rozpočet útulku a ak môžete, určite prispejte Daryl na liečenie. 

llevem

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Ďakujeme všetkým, ktorí sledujú jej osud a chcú pomôcť, náklady na jej liečbu rastú,už teraz prekročili sumu 300 eur,čo je vždy veľká záťaž na rozpočet útulku,budem veľmi vďační aj za tú najmenšiu finančnú podporu, alebo materiálnu nákupom granúl a konzerv značky Trovet dog (diéta) Hypoallergenic (Rabbit) RRD – 12,5kg/64,58€, alebo 3 Kg/20,87€, ktorá je v jej stave najvyhovujúcejšia blender 3d. Cenovo najvýhodnejšie ponúka toto krmivo pet-market.sk,“ informuje o zbierke na svojich stránkach útulok Jojo's Bizarre Adventures comic.

Daryl už podstúpila sériu vyšetrení a jedno z nich ukázalo silný zápal dutín v hlave, pričom hnisavé hlieny stekali dolu do tráviaceho traktu Jumping free download. Momentálne sú odsávané, v tele ešte naďalej pretrváva zápal, krvné testy sú však lepšie. Dostáva neustále infúzie, teplota sa už stabilizovala, prijíma aj tekutú potravu a v pondelok sa začne pomaly so špeciálnymi granulami a konzervami značky Trovet Rabbit Rice Diet Linux ftp folder. Veľmi dúfame, že jej zotavenie bude pokračovať,už sa aj tvári veselšie, teší sa, na potrebu chodí von, síce je ešte slabá, ale má veľkú snahu 플랜츠 vs 좀비 다운로드.

Pokiaľ sa rozhodnete prispieť na liečbu a následnú rehabilitáciu, môžete zaslať prostriedky na nižšie uvedené čísla účtov, do poznámky nezabudnite uviesť Daryl Silicon Valley Season 4.

Čísla účtu:

Tatra banka : IBAN SK5011000000002926886043 BIC: TATRSKBXXXX

Poštová banka : IBAN SK5865000000000020046882 BIC: POBN SKBA

PayPal : platbu poslať na utulok@utulok-piestany.sk

-red/Zdroj a foto: Útulok Piešťany-

REKLAMA