Connect with us

Aktuality

Útulok organizuje finančnú zbierku pre Daryl, pomôcť má pri liečbe a rehabilitáciách

Published

on

Reklama

Útulok Piešťany rozbehol finančnú zbierku, ktorá má pomôcť fenke s menom Daryl pri liečbe a rehabilitáciách. Štedrí darcovia už venovali viac ako 300 eur a havko je aj vďaka nim i stálej opatere veterinárov na klinike Zverland zo dňa na deň v lepšom stave. Náklady na krmivo i zvýšenú starostlivosť však výrazne zaťažujú rozpočet útulku a ak môžete, určite prispejte Daryl na liečenie. 

llevem

Reklama

„Ďakujeme všetkým, ktorí sledujú jej osud a chcú pomôcť, náklady na jej liečbu rastú,už teraz prekročili sumu 300 eur,čo je vždy veľká záťaž na rozpočet útulku,budem veľmi vďační aj za tú najmenšiu finančnú podporu, alebo materiálnu nákupom granúl a konzerv značky Trovet dog (diéta) Hypoallergenic (Rabbit) RRD – 12,5kg/64,58€, alebo 3 Kg/20,87€, ktorá je v jej stave najvyhovujúcejšia. Cenovo najvýhodnejšie ponúka toto krmivo pet-market.sk,“ informuje o zbierke na svojich stránkach útulok.

Daryl už podstúpila sériu vyšetrení a jedno z nich ukázalo silný zápal dutín v hlave, pričom hnisavé hlieny stekali dolu do tráviaceho traktu. Momentálne sú odsávané, v tele ešte naďalej pretrváva zápal, krvné testy sú však lepšie. Dostáva neustále infúzie, teplota sa už stabilizovala, prijíma aj tekutú potravu a v pondelok sa začne pomaly so špeciálnymi granulami a konzervami značky Trovet Rabbit Rice Diet. Veľmi dúfame, že jej zotavenie bude pokračovať,už sa aj tvári veselšie, teší sa, na potrebu chodí von, síce je ešte slabá, ale má veľkú snahu.

Reklama

Pokiaľ sa rozhodnete prispieť na liečbu a následnú rehabilitáciu, môžete zaslať prostriedky na nižšie uvedené čísla účtov, do poznámky nezabudnite uviesť Daryl.

Čísla účtu:

Tatra banka : IBAN SK5011000000002926886043 BIC: TATRSKBXXXX

Poštová banka : IBAN SK5865000000000020046882 BIC: POBN SKBA

PayPal : platbu poslať na utulok@utulok-piestany.sk

-red/Zdroj a foto: Útulok Piešťany-

Populárne články