Connect with us

Aktuality

Úsmeváci to znovu dokázali, Prechádzka rozprávkovým parkom sa vydarila

Published

on

Reklama

Materské centrum Úsmev v spolupráci s Mestom Piešťany a partnermi pripravilo na sobotu 10. júna ďalšiu Prechádzku rozprávkovým parkom. Podujatie určené pre rodiny s deťmi ponúklo najmenším možnosť poriadne sa zabaviť v spoločnosti rozprávkových bytostí, medzi ktorými mohli stretnúť napríklad malú morskú vílu Ariel, princeznú Lociku, Spidermana, ale aj Annu, Elsu a Olafa z Ľadového kráľovstva. Deti mali možnosť prejsť celkovo 11 stanovíšť, kde plnili rôzne úlohy, skúsili napríklad poraziť piráta, prejsť labyrintom, kde na nich číhalo skutočné zviera, ale aj vyloviť ryby a postaviť múr. Atmosféra podujatia bola i tentokrát vynikajúca a organizátorom sa ho podarilo pripraviť na výbornú i keď veľa detí aj rodičov absolvovanie náročných skúšok poriadne unavilo. 

Reklama

Malých prieskumníkov plniacich všakovaké úlohy potešil i Lego príbeh, Staviteľ Bob, ale aj chalúpka, pri ktorej číhala na Janka a Marienku ježibaba. Svoju zručnosť s hokejkou si mohli skúsiť pri hokejových Havranoch a veľký záujem bol o fotenie s rozprávkovými postavami, ale aj o ukážky výstroje Mestskej polície a nafukovací hrad. Po úspešnom splnení úloh čakali na deti drobné darčeky.

Reklama

Podujatie podporili Rezort Piešťany, Mestské kultúrne stredisko mesta Piešťany, ON Semiconductor, CM Laguages, Trnavský samosprávny kraj, Mlyn a pekáreň Školuda, Slovenská chránená dielňa, Respect, VAC VACUUMSCHMELZE, Mestská polícia mesta Piešťany, Raving, Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera, Gymnázium Pierra de Coubertina, Dom umenia i Cukráreň CVIH a samozrejme množstvo šikovných dobrovoľníkov.

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“3578″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“180″ thumbnail_height=“120″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“0″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Show as slideshow]“ order_by=“pid“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“1500″]-lt-

Populárne články