Úvod Aktuality Úsmeváci to znovu dokázali, Prechádzka rozprávkovým parkom sa vydarila

Úsmeváci to znovu dokázali, Prechádzka rozprávkovým parkom sa vydarila

Materské centrum Úsmev v spolupráci s Mestom Piešťany a partnermi pripravilo na sobotu 10. júna ďalšiu Prechádzku rozprávkovým parkom 초청장 서식 다운로드. Podujatie určené pre rodiny s deťmi ponúklo najmenším možnosť poriadne sa zabaviť v spoločnosti rozprávkových bytostí, medzi ktorými mohli stretnúť napríklad malú morskú vílu Ariel, princeznú Lociku, Spidermana, ale aj Annu, Elsu a Olafa z Ľadového kráľovstva 종말의 세라프 자막 다운로드. Deti mali možnosť prejsť celkovo 11 stanovíšť, kde plnili rôzne úlohy, skúsili napríklad poraziť piráta, prejsť labyrintom, kde na nich číhalo skutočné zviera, ale aj vyloviť ryby a postaviť múr 가십걸 시즌1 다운로드. Atmosféra podujatia bola i tentokrát vynikajúca a organizátorom sa ho podarilo pripraviť na výbornú i keď veľa detí aj rodičov absolvovanie náročných skúšok poriadne unavilo. 

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

Malých prieskumníkov plniacich všakovaké úlohy potešil i Lego príbeh, Staviteľ Bob, ale aj chalúpka, pri ktorej číhala na Janka a Marienku ježibaba 괌 지도 다운로드. Svoju zručnosť s hokejkou si mohli skúsiť pri hokejových Havranoch a veľký záujem bol o fotenie s rozprávkovými postavami, ale aj o ukážky výstroje Mestskej polície a nafukovací hrad 신나는 힙합 다운로드. Po úspešnom splnení úloh čakali na deti drobné darčeky.

Podujatie podporili Rezort Piešťany, Mestské kultúrne stredisko mesta Piešťany, ON Semiconductor, CM Laguages, Trnavský samosprávny kraj, Mlyn a pekáreň Školuda, Slovenská chránená dielňa, Respect, VAC VACUUMSCHMELZE, Mestská polícia mesta Piešťany, Raving, Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera, Gymnázium Pierra de Coubertina, Dom umenia i Cukráreň CVIH a samozrejme množstvo šikovných dobrovoľníkov for you.

-lt-

REKLAMA