Úvod Aktuality Úsmeváci to znovu dokázali, Prechádzka rozprávkovým parkom sa vydarila

Úsmeváci to znovu dokázali, Prechádzka rozprávkovým parkom sa vydarila

REKLAMA
Mlyny

Materské centrum Úsmev v spolupráci s Mestom Piešťany a partnermi pripravilo na sobotu 10. júna ďalšiu Prechádzku rozprávkovým parkom. Podujatie určené pre rodiny s deťmi ponúklo najmenším možnosť poriadne sa zabaviť v spoločnosti rozprávkových bytostí, medzi ktorými mohli stretnúť napríklad malú morskú vílu Ariel, princeznú Lociku, Spidermana, ale aj Annu, Elsu a Olafa z Ľadového kráľovstva. Deti mali možnosť prejsť celkovo 11 stanovíšť, kde plnili rôzne úlohy, skúsili napríklad poraziť piráta, prejsť labyrintom, kde na nich číhalo skutočné zviera, ale aj vyloviť ryby a postaviť múr. Atmosféra podujatia bola i tentokrát vynikajúca a organizátorom sa ho podarilo pripraviť na výbornú i keď veľa detí aj rodičov absolvovanie náročných skúšok poriadne unavilo. 

Domoss jesen 2019

Malých prieskumníkov plniacich všakovaké úlohy potešil i Lego príbeh, Staviteľ Bob, ale aj chalúpka, pri ktorej číhala na Janka a Marienku ježibaba. Svoju zručnosť s hokejkou si mohli skúsiť pri hokejových Havranoch a veľký záujem bol o fotenie s rozprávkovými postavami, ale aj o ukážky výstroje Mestskej polície a nafukovací hrad. Po úspešnom splnení úloh čakali na deti drobné darčeky.

Podujatie podporili Rezort Piešťany, Mestské kultúrne stredisko mesta Piešťany, ON Semiconductor, CM Laguages, Trnavský samosprávny kraj, Mlyn a pekáreň Školuda, Slovenská chránená dielňa, Respect, VAC VACUUMSCHMELZE, Mestská polícia mesta Piešťany, Raving, Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera, Gymnázium Pierra de Coubertina, Dom umenia i Cukráreň CVIH a samozrejme množstvo šikovných dobrovoľníkov.

-lt-

REKLAMA