Connect with us

Aktuality

Turisti za zdolané vrcholy Inovca získali zaujímavé ceny

Published

on

Reklama

Považský Inovec je krásnym pohorím, ktoré láka na príjemné turistické výlety. Jeho vrcholy sú dostupné takmer pre všetkých, keďže nie sú extrémne náročné a dokážu ich zdolať deti i seniori. Pre jeho popularizáciu pripravil tento rok Klub slovenských turistov TJ Bezovec v spolupráci s oblastnou organizáciou cestovného ruchu Rezort Piešťany odmeny pre tých, ktorí zdolali počas leta a jesene aspoň tri z nich. Ľudia tak spravili niečo pre svoje zdravie, strávil čas s priateľmi a navyše sa mohli zapojiť do súťaže o zaujímavé ceny.

Reklama

„Ďakujeme všetkým turistom, ktorí nám zaslali fotky svojich troch zdolaných vrcholov z Považského Inovca. Prispeli tak k propagácii Považského Inovca i ku svojej kondičke. Na výber boli  Ovčia skala, Marhát, Bezovec, Pánska Javorina a Inovec. Do súťaže sme dostali fotografie individuálnych turistov, kreatívne zábery i fotografie veľkej skupiny rodín s deťmi, ktoré pri spoločnej turistike trávili príjemné chvíle. Ďakujeme tiež partnerom za poskytnutie cien do súťaže,“ hovorí za organizátorov Michal Fiala z KST TJ Bezovec.

Do súťaže sa mohli záujemcovia prihlásiť do 15. decembra. Počas víkendu organizátori vyžrebovali výhercov, ktorí získavajú zaujímavé ceny:

Reklama
  1. Noc na Inoveckej chate s raňajkami pre dvoch – Marcel Škulec
  2. Poukážka na konzumáciu v Zuckmann Ville v Piešťanoch – Tomáš Fabian
  3. Poukážka na konzumáciu u Dina na Sĺňave v Piešťanoch – Samuel Hudcovič
  4. Turistický batoh od Rezortu Piešťany –  Jana Vandlíková
  5. Predplatné časopisu Krásy Slovenska na rok 2018 –  Andrea Škulecová
  6. Turistický sprievodca od vydavateľstva Dajama – Tomáš Vlčko
  7. Fotoobraz s vlastným motívom 45×30 cm od firmy FaxCopy Piešťany – Marcel Fabian

Gratulujeme a prajeme ešte veľa turistických zážitkov na Inovci!

TS

Populárne články