Úvod Aktuality Tupolev sa zmenil na nepoznanie, dostal meno Piešťany

Tupolev sa zmenil na nepoznanie, dostal meno Piešťany

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Lietadlo TU-134, ktoré roky chátralo pri letisku, je ozdobou zbierky vystavenej v múzeu Aeroklubu Dubnica nad Váhom 구글플레이스토어 apk 다운로드. Nadšenci ho vrátili do pôvodnej podoby. Je jediným exemplárom, ktorý je zachovaný v pôvodnom sfarbení ako lietalo v Československých aerolíniách v čase svojej služby 애국전선 다운로드.

[singlepic id=47182 w=520 h=340 float=center]

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

 Takto vyzerá lietadlo TU-134 dnes… 

Informoval o tom mestský úrad na svojom webe 올인포커 다운로드. Tupolev zmenil majiteľa a začiatkom mája ho rozobrali a previezli do Dubnice nad Váhom. Po pár mesiacoch intenzívnej rekonštrukcie sa zmenil na nepoznanie Download cryea.dll. V červeno-bielo-modrom s farbení a s logom ČSA, vyzerá ako nové. „Pomenovali sme ho po meste Piešťany, odkiaľ sme ho doviezli a odkiaľ pochádza a 75 rokov tu žije aj pán Kamačaj Fondant Fondant love download. Ten sa tiež podpísal na informačnú tabuľu pri vystavenom lietadle,“ informoval Róbert Šlosiar z Aeroklubu Dubnica nad Váhom.

Tupolev s menom Piešťany bude voľne prístupný verejnosti v múzeu na letisku v Slávnici Share the gothic ttf download. Zatiaľ je najväčším strojom z tamojšej zbierky.

Kliknite sem a pozrite sa ako lietadlo TU-134 opúšťalo Piešťany

…a takto vyzeralo, krátko predtým, ako ho z Piešťan odviezli 구글지도 이미지 다운로드.

(red) Foto: piestany.sk a mp

REKLAMA