Connect with us

Aktuality

Trojkráľový ponor si užili deviati statoční. A teda poriadne…

Tohtoročné daždivé trojkráľové počasie veru nelákalo vystrčiť nos z domu. Neodradilo však deväť otužilcov, ktorí si Trojkráľový ponor do Sĺňavy napriek nevľúdnym podmienkam poriadne užili.

Published

on

Reklama

Teplota vody a teplota vzduchu bola temer identická, okolo šiestich stupňov Celzia. Vďaka dažďu sa niektorí účastníci  na vstup do zvýšenej hladiny Sĺňavy  pripravili v kaluži uprostred areálu u Dina, kde sa otužilci stretli.

Reklama

Nasledovalo samotné kúpanie v trošku zakalenej vode. Trojica odvážnejších zaplávala aj ďalej od brehu, nie však priďaleko, aby ich celkom silný prúd Váhu neodniesol až na hať.

Nálada bola výborná. Po pár minútach sa pomaly otužilci začali zberať von z vody, len Mariánovi Seitlerovi sa nejak nechcelo :-). Vo vode strávil úctyhodných 15 minút.

Reklama

No a nebol by to Edo Kučkovský, ktoré poznáte ako úspešného veteránskeho atléta, aby nevymyslel nejakú zábavku. Tak na záver kúpania hodil ešte pološípku – polopupkáča, keďže pri brehu bolo do metra vody.

Sľúbenú polievku si bolo treba „zaslúžiť“, tak ľadoví muži na koniec pobytu vo vode vytiahli zakliesnený strom pod mólom pri Dinovi.

Definitívnu bodku dalo záverečné „blbnutie“, ktoré vás iste rozosmeje, keď si ho pozrite na fotografiách v galérii.

 

-red-

Populárne články