Úvod Aktuality Trnavský herný festival UniCon sa kvôli pandémii presúva do virtuálneho herného sveta

Trnavský herný festival UniCon sa kvôli pandémii presúva do virtuálneho herného sveta

REKLAMA

Severská mytológia a Vikingovia sú inšpiráciou populárnej kultúry dodnes. Herný festival UniCon prinesie náhľad do ich sveta už 20 vk 동영상 다운로드. a 21. februára. Organizujú ho študenti a pedagógovia študijného programu teória digitálnych hier na FMK UCM v Trnave.

Tak ako každý rok, aj tentokrát vzdáva festival hold vybranej téme, ktorou je svet bájnych severanov Download Chrome NewTab. Vikingovia a rôzne historicky korektné aj celkom vymyslené elementy severskej kultúry budú stredobodom pozornosti streamovaných prednášok a diskusií s hosťami 웰컴 투 사우스 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

Zaujímavý program

Spoločne zistíme, ako severská mytológia zasahuje do aktuálnych hier (či už ide o aktuálny Assasins Creed, očakávaný Hellblade II, MTG extenziu Kaldhaim, alebo ďalšie pokračovanie God of War), ale aj tých starších (kto by zabudol na Skellige, Sovngard, či hory Frostbacku) Download chrome flash files.

Návštevníci sa tiež dozvedia, aké hry hrali samotní Vikingovia vo svojej dobe, ako fungovala ich spoločnosť a v čom sa jej vyobrazenie líši v spomínaných hrách man who became the King of the Light Sea. Priestor dostane aj vikingská hudba a jej moderné prevedenia. Bokom samozrejme nezostanú ani snahy preniesť Severanov na plátna kín či obrazovky televízorov a niektoré snímky si v onlinovom kine môžete pozrieť celé Download The Browman. Kulinárski nadšenci budú mať možnosť nakuknúť do vikingskej kuchyne, kde si za pomoci cosplayerky Mrs. Physiotherapist uvaria nedeľný obed podľa receptov zo starých dôb Hancom Taza Practice 2019.

E-športy

Okrem toho budú UniCon sprevádzať finálové zápasy e-športovej ligy UniCup v CS:GO, Lolku a festival bude sprevádzať niekoľko otvorených turnajov, napríklad vo Fortnite s Andrejom Bičanom departure. Aj keď festival prebieha online, organizátori si pripomenú kartové hry v online aréne Magicu.

Sledovať a komentovať stream sa dá na viacerých platformách, ale v prípade záujmu sa ktokoľvek môže stať aj priamym účastníkom festivalu 후쿠오카 다운로드. Stačí si len vytvoriť avatara a vstúpiť na bájny severský ostrov vytvorený na štýl MMOG. Návštevníci budú môcť medzi sebou interagovať a komunikovať, alebo plniť rôzne úlohy, za ktoré získajú odmenu v podobe coinov Download the Dark Phoenix subtitles. Tie môžu následne využiť pri záverečnej dražbe so známym licitátorom Andrejom Bičanom.

Ako na to?

Podporiť festival bude možné na stránke unicon.lol, a to formou kúpy cosplay kalendára. Odmenou bude vstup do virtuálneho interaktívneho sveta, ktorý je limitovaný. Záujemcovia môžu UniCon sledovať aj na streamoch na sociálnych sieťach.

REKLAMA