Úvod Aktuality Tragická nehoda neďaleko Malženíc – zahynul 22-ročný mladík. Príčinou havárie bola zrejme...

Tragická nehoda neďaleko Malženíc – zahynul 22-ročný mladík. Príčinou havárie bola zrejme rýchlosť

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Policajti boli dnes popoludní privolaní k dopravnej nehode neďaleko obce Malženice. Mladý vodič auta BMW išiel po ceste II. triedy medzi Trnavou a obcou Malženice Protect The Earth. Podľa prvotných informácií, muž neprispôsobil rýchlosť jazdy svojim schopnostiam a v ľavotočivej zákrute nezvládol riadenie.

Autom vyšiel vpravo mimo vozovku a dostal šmyk 쇼미더머니777 2화 다운로드. Následne ho vyviezlo späť na cestu, prešiel cez protismer a bočnou stranou svojho auta narazil do stromu. „Mladík zostal v aute zakliesnený 명탐정 코난 16기 다운로드. Pri náraze utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol. Pre zistenie prítomnosti alkoholu v jeho tele, mu bude odobratá krv,“ informovala policajná hovorkyňa Zlatica Antalová Centos svn. Polícia na zistení okolností nehody a jej presnej príčiny intenzívne pracuje.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Apelujeme najmä na mladých a neskúsených vodičov, aby nepreceňovali svoje schopnosti 활기찬 배경음악 다운로드. Aj keď vám to kone pod kapotou dovolia, jazdite podľa predpisov a neriskujte zbytočne život a zdravie, či už svoje, alebo ostatných,“ dodáva Z. Antalová.

TS KR PZ v Trnave / -red-

REKLAMA