Úvod Aktuality AKTUALIZOVANÉ: Tragédia v obci Banka. Dievčina stret s autom neprežila

AKTUALIZOVANÉ: Tragédia v obci Banka. Dievčina stret s autom neprežila

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Nedeľa 5. júla sa stala osudnou mladému dievčaťu v obci Banka. Polícia situáciu okomentovala slovami, že dievčina pod auto vbehla.

K udalosti došlo podvečer mimo priechod pre chodcov v obci Banka neďaleko bývalého kúpaliska Sandart. „Stret s osobnými autami žiaľ neprežila. Policajti sú na mieste a zisťujú presné okolnosti. Informácie budeme zajtra aktualizovať,“ informovalo Krajské riaditeľstvo policajného zboru v Trnave na svojej facebookovej stránke 윈도우 디스크 이미지 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Podľa svedkov, ktorí sa vyjadrili na sociálnych sieťach udalosti predchádzala hádka dievčaťa s mladým mužom.

AKTUALIZOVANÉ: Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave v pondelok upresnilo, že k nehode došlo v nedeľu o 19.00 h next Girl Age Screensaver.

„Podľa svedkov mala dievčina najskôr naraziť do bočných dverí auta Opel Astra, ktoré išlo od Piešťan na Ratnovce. Po náraze spadla na zem a vzápätí došlo k stretu s ďalším autom VW Golf, pod ktorým uviazla Internet Explorer 8.0. Vážnym zraneniam na mieste nehody podľahla. Polícia preveruje všetky okolnosti, za ktorých sa dievčina dostala na cestu Dokuro apk. Podľa prvotných príznakov nie je vylúčené, že mohla byť aj pod vplyvom alkoholu,“ informovala polícia.

Dychové skúšky u oboch vodičov boli negatívne. Na miesto udalosti privolali aj znalca z odboru cestná doprava, ktorý poskytne polícii presnejšie informácie k priebehu nehody.

-red- Foto: KR PZ v Trnave

REKLAMA