Úvod Aktuality Tragédia pri Hlohovci. Audi zrazilo chodca, kráčajúceho po krajnici

Tragédia pri Hlohovci. Audi zrazilo chodca, kráčajúceho po krajnici

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Polícia vyšetruje príčiny a okolnosti dopravnej nehody, ktorá sa stala v nedeľu 7. júla asi o štvrtej ráno h medzi obcami Bojničky a Dvorníky v okrese Hlohovec 최신가요 2019 11월 다운로드. Zomrel pri nej chodec.

„49 ročný vodič z okresu Hlohovec viedol auto Audi A6 v smere na Dvorníky 윈도우7 pro 32비트 다운로드. V katastri Dvorníkov predbiehal iné auto, pričom ľavou stranou zrazil chodca. Ten sa pohyboval pri krajnici v ľavom jazdnom pruhu, v rovnakom smere, no bez reflexných prvkov 궁서체 다운로드. 50 ročného chodca po náraze odhodilo mimo cestu, pričom utrpel zranenia, ktorým na mieste nehody podľahol,“ informovalo na svojej facebookovej stránke Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave 어쌔신 크리드 아이덴티티 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Vodič Audi bol podrobený dychovej skúške na alkohol, ktorej výsledok bol negatívny. U chodca bola nariadená súdno-lekárska pitva. Polícia začala trestné stíhanie pre usmrtenie a presné príčiny nehody vyšetrujeme 삼국지 5 다운로드.

Policajti pripomínajú, že za zníženej viditeľnosti musí mať chodec idúci po krajnici alebo po okraji vozovky na sebe viditeľne umiestnené reflexné prvky alebo oblečený reflexný bezpečnostný odev Janiceed. Zverejnili  tiež  koláž  fotografií ako je viditeľný chodec z pohľadu vodiča pri rôznych vzdialenostiach s reflexnými prvkami a bez nich. 

TS/red Zdroj a foto: FB Polícia SR – Trnavský kraj

REKLAMA