Úvod Aktuality Termíny na očkovanie proti covid-19 sa v Piešťanoch rýchlo míňajú

Termíny na očkovanie proti covid-19 sa v Piešťanoch rýchlo míňajú

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Okrem zdravotníkov sa môžu proti ochoreniu covid-19 nechať očkovať ľudia starší ako 75 rokov. Termín si treba vopred rezervovať.

Ešte v utorok 26 Sony Vegas 14. januára ráno bolo na piešťanskej poliklinike k dispozícii takmer 1 200 voľných termínov na očkovanie proti ochoreniu covid-19 v dňoch 1. až 4 Rayman Forever. februára. Do večera sa všetky minuli. Informácie o ďalších dostupných termínoch zatiaľ nie sú zverejnené. Záujemcovia by mali sledovať registračný formulár na webe Národného centre zdravotníckych informácií, ktorý je venovaný koronavírusu – korona.gov.sk 킬러 분식 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Naznačuje to veľký záujem o očkovanie najmä medzi seniormi. Nárok na vakcínu má od utorka každý, kto je starší ako 75 rokov.

Seniori v takomto veku však v mnohých prípadoch nemajú prístup k počítaču alebo registráciu prostredníctvom internetu sami nezvládnu 도장 폰트 다운로드. Ak nemajú nikoho, kto by im s tým pomohol, môžu sa obrátiť na Trnavskú arcidiecéznu charitu (TADCH).

Záujemca o očkovanie zavolá na telefónne číslo a skontaktuje sa so zamestnancom charity Gyro3d download. Ten s jeho vedomím a súhlasom vyplní v jeho mene registračný formulár na očkovanie. „V prípade, že ide o osamelého seniora a nemá nikoho, kto by ho na očkovanie sprevádzal, budeme sa snažiť pomôcť mu aj v tomto smere,“ hovorí riaditeľ trnavskej charity Miroslav Dzurech.

Seniori môžu zamestnancov charity kontaktovať počas pracovných dní od 8.00 do 16.00 h. Telefonický kontakt pre okres Piešťany je 0910 788 031.

Text: Martin Palkovič Zdroj: Tlačová správa TADCH Ilustr. foto: Fakultná nemocnica Trnava

REKLAMA