Úvod Aktuality Taxík skončil na streche v potoku

Taxík skončil na streche v potoku

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V nedeľu 8. januára krátko pred pol ôsmou večer zišiel taxikár v obci Banka do potoka a prevrátil sa. Na taxíku vznikli niekoľkotisícové škody, avšak, čo je podstatnejšie, vodič sa pri hrozivo vyzerajúcej nehode nezranil. Pod nehodu sa zrejme podpísala neprimeraná rýchlosť Make it right.

IMG_4237

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Nepríjemná udalosť sa odohrala v časti zvanej Hlavina Summer Wars download. Vodič piešťanskej taxi služby odviezol zákazníčku domov. „Potom, ako som vystúpila z taxíka, som sa chystala otvoriť dvere a zrazu vidím taxík v potoku Download Android ndk. Taxikárovi hneď bežal pomôcť sused, ktorý zároveň volal hasičom,“ prezradila nám Bananka. Vodič nezvládol riadenie na posypanej ceste a skončil hore kolesami v koryte plytkého potoka 피날레 2016 다운로드. Zástupca starostky pomohol vodičovi dostať sa z auta cez zadné dvere. Taxikár neutrpel žiadne zranenia.

Na miesto dorazili v priebehu niekoľkých minút piešťanskí hasiči, odťahová služba a dopravná polícia Download dj max. „Pomohli sme odťahovej službe vytiahnuť vozidlo z úzkeho koryta naspäť na cestu, vykonali sme protipožiarne opatrenia a skontrolovali sme, či neunikajú prevádzkové kvapaliny,“ informoval veliteľ zásahu Daniel Valkovič arial unicode ms. Vytiahnutie taxíka z koryta prebiehalo na etapy – na automobil bolo potrebné najprv navliecť popruhy, potom ho muži vytiahli hore pneumatikami na cestu, kde ho spoločnými silami prevrátili a v takomto stave ho obsluha odťahovky naložila na nadstavbu Vegas 13.

Pozrite si autentické zábery, ktoré vznikli iba niekoľko minút po udalosti raw material.

-vv-

REKLAMA