Úvod Aktuality Svrbice: Pri nehode vyhasol život mladého vodiča

Svrbice: Pri nehode vyhasol život mladého vodiča

REKLAMA

V sobotu 24. marca o 17. hodine sa na rovnej ceste medzi Svrbickým kopcom a obcou Svrbice stala tragická dopravná nehoda. 25-ročný mladík jazdil mimo obce rýchlosťou 130 až 150 km/h, nezvládol riadenie a skončil niekoľko metrov od cesty na streche v náletových drevinách.

Soltec Job

Smrteľná dopravná nehoda – Svrbická cesta

Smrteľná rýchlosť (130 – 150 km/h) – Smrteľná dopravná nehoda – 24.3.2018 – Svrbická cesta pred obcou Svrbice – Vodič osobného motorového vozidla skončil mimo vozidla a bol na mieste mŕtvy (25 ročný). Dopravná nehoda sa stala okolo 17 hodiny.Na mieste udalosti zasahovali: HaZZ Topoľčany – AHZS MB Atego 1529, LSE RZP Veľké Ripňany + LSE RLP Hlohovec, Polícia SR.

Posted by HaZZ-Hlohovec on 25. marec 2018

O život mladíka bojovali dve posádky záchrannej zdravotnej služby z Hlohovca a Veľkých Ripnian a hlohovskí hasiči. Oživiť mladého vodiča s rozsiahlymi zraneniami sa im, žiaľ, nepodarilo, na mieste zomrel. Dopravu v jednom pruhu riadila polícia.

Pripomíname vodičom, aby viedli svoje vozidlo v súlade s predpismi a jazdili nanajvýš maximálnou povolenou rýchlosťou. Jej prekročenie môže mať tragické následky, a to nielen pre vinníka. 

-red, zábery: HaZZ Hlohovec, SOS odťahová služba Piešťany

REKLAMA