Úvod Aktuality Svetelná výzdoba vo fontáne vydržala len pár hodín. Bude odstránená

Svetelná výzdoba vo fontáne vydržala len pár hodín. Bude odstránená

REKLAMA
GM Dental Zubar

V piatok 22. novembra bol slávnostne rozsvietený vianočný strom na pešej zóne a s ním aj výzdoba mesta. Svetelný objekt vo fontáne Príbeh prameňov prežil len niekoľko hodín 그날처럼 mp3 다운로드. Bol lákadlom pre deti svojou dostupnosťou a tvarom, ktoré ho využili na hry v svetelnom bludisku. Nebol však určený na takéto účely a došlo k jeho poškodeniu 원펀치 다운로드. Podľa vyjadrenia Mesta Piešťany bude odstránený.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany

Mesto Piešťany zverejnilo včera na svojej facebookovej stránke status nasledovného znenia: „Nadšenie pracovníkov Služieb mesta Piešťany, ale aj mnohých ľudí, ktorí si stihli pozrieť túto netradičnú vianočnú dekoráciu vyprchalo veľmi rýchlo Fashion of Christ. Práca ľudí i hodnota majetku vyšla naprázdno. To časté opakovanie niektorých občanov „žijete z našich daní“ dopĺňam – „aj toto bolo z daní občanov“ 식품공전 2019 다운로드. Na jednej strane práca, nadšenie nad skrášlením mesta, na druhej egoistické ponímanie zábavy pod elektrickým napätím. To naozaj musí byť pri všetkom detailný manuál, na čo slúži vianočná výzdoba Download Angelic Magazine? Že vianočná výzdoba nie je detské ihrisko a už vonkoncom taká výzdoba, ktorá svieti vďaka elektrickej energii. Že tam behajú deti bez dozoru rodičov, ktorým to nemá kto momentálne zakázať ešte chápeme Download the band band. Ale že za významnej asistencie rodičov ich deti predvádzajú hru v objekte slúžiacom na iné účely, je nepochopiteľné. A slovíčko „nerozumní ľudia“ sa mi zdá v tomto prípade príliš slabé mobile naver videos. Milí rodičia, ktorí ste si urobili nádherné snímky z pohybu vašich detí vo vnútri dekorácie, ktorí ste svojim deťom pomáhali zdolávať prekážky svetielok, aby vaše ratolesti mali nezabudnuteľný zážitok, zverejnite teraz vaše fotky, nech sa aj tí, ktorí ešte nemali čas dostať sa do mesta, potešia nad tým, čo sme tu v Piešťanoch na pár hodín mali Don't love you mp3 downloads. Pochváľte sa na sociálnej sieti! Ale my vám nebudeme závidieť, lebo aroganciu a hlúposť ľudí možno len ľutovať.

Podľa ďalšieho vyjadrenia samosprávy je poškodených veľa dielov objektu, ktoré bude treba vymeniť, pričom výrobca je z Francúzska web template. Výzdoba tak bude opäť zrejme sprístupnená až v budúcom roku.

-red-

REKLAMA