Úvod Aktuality Štúdium v Rakoviciach ukončilo tento rok 22 záhradníkov, aranžérov a poľhonospodárskych pracovníkov

Štúdium v Rakoviciach ukončilo tento rok 22 záhradníkov, aranžérov a poľhonospodárskych pracovníkov

REKLAMA

Niekoľkoročné štúdium zakončilo 22 žiakov Strednej odbornej školy Rakovice učebných odborov záhradník, viazač – aranžér kvetín a poľnohospodárska výroba v dňoch 18.-20.6.2018 záverečnými skúškami. Počas týchto dní ukázali, že sú pripravení po teoretickej aj praktickej stránke do praxe. 

Záverečné skúšky pozostávali z písomnej, ústnej a praktickej časti a žiaci vykonávali také úlohy, ako napríklad zhotovenie svadobného venca na dvere, dušičkového venca, venca na dvere kostola pri príležitosti 1 Full Windows. svätého prijímania, realizovali výsadbu a ošetrovanie rastlín, poznávanie rastlín, ošetrovanie porastu na záhone, ošetrovanie teliat a prasiat v poľnohospodárskom podniku ps3 게임 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

Záverečné skúšky prebiehali v príjemnej atmosfére a výsledky odrážali zodpovednú prípravu a pracovné nasadenie žiakov. Skúšky sa konali v odborných učebniach SOŠ Rakovice, ale v tomto roku aj v prevádzke PVOD Kočín Šterusy 캐치미이프유캔 다운로드.

Rodičia absolventov aj pedagógovia s hrdosťou sledovali slávnostné odovzdávanie výučných listov a odmeňovanie najúspešnejších žiakov Dude Simulator. Niektorí absolventi si zvolili možnosť ďalšieho vzdelávania v nadstavbovom štúdiu a získanie maturity, ostatní budú svoje zručnosti a vedomosti uplatňovať v praxi java pdf 파일 다운로드. V každom prípade im prajeme veľa úspechov pri uskutočňovaní ich plánov.

Z japanese ime. Bučková / SOŠ Rakovice

REKLAMA