Úvod Aktuality Stredoveké dni v Hlohovci oslavujú jubileum

Stredoveké dni v Hlohovci oslavujú jubileum

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Okúsiť atmosféru a oslavu stredoveku naživo, budú môcť záujemcovia v Hlohovci jubilejný piaty krát. V termíne 23. – 24 넥서스5x 유심 다운로드. júna sa totižto uskutoční ďalší ročník historického festivalu Stredoveké dni, ktorý patrí medzi najväčšie na Slovensku. Dobové kostýmy, sokoliari, súboje žoldnierov či rytiersky turnaj na koňoch vás istotne nenechá chladnými 다음 동영상 다운로드. Nebude chýbať dobová kuchyňa a bohatý sprievodný program. V kalendári nadšencov histórie, malých i veľkých, by toto podujatie nemalo chýbať 범죄 도시 다운로드.

Do najväčšieho platanového parku v strednej Európe zavíta už po piatykrát historický festival Stredoveké dni 요리인류 키친 다운로드. „Tento rok stredoveké dni ponúknu tie najobľúbenejšie, najnapínavejšie, ale i najvtipnejšie vystúpenia z predošlých rokov“ – uviedol organizátor festivalu Peter Kolišťanik Go Program Zen. Úplnou novinkou bude remeselnícka historická dedinka plná všakovakých remesiel a mlsné jazýčky istotne uspokoja jedlá z pravej dobovej kuchyne spss 한글판 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

V rámci historických vystúpení sa účastníci môžu už tradične tešiť na kvalitný program šermiarov, udatných rytierov, sokoliarov ale i bábkové divadlo pre deti „Dvor zázrakov“ a ich novými príbehmi lease agreement. Do Hlohovca opäť zavítajú rytieri na koňoch. Rytieri z dvoch kráľovstiev budú súperiť na kolbisku, aby medzi sebou vyriešili odveký spor… Miesto bolo určené na neutrálnu pôdu pod múry Hlohoveckého hradu 유니티 32비트 다운로드. Jedno miesto, dve kráľovstvá, štyria rytieri. V tjostoch a buhurtoch rozhodnú, komu kráľovstvo pripadne. Po rytierskom turnaji sa návštevníci môžu tešiť na stredovekú módnu show a program vyvrcholí skvelou ohňovou show Naver Line Download.

Nezabudli sme ani na najmenších… tradícia Dumasových príbehov ožije v podobe historickej rozprávky, na ktorú sa môžu tešiť ako deti, tak ich rodičia v Chill out zóne so slameným sedením Dual monitor download. Devízou prírodného prostredia je tiež možnosť zajazdiť si na koňoch, ktorým bude na tomto ročníku venovaný väčší priestor a bude bezplatný (v cene vstupenky).

Viac informácii na stránke www.stredovekedni.sk alebo FB.

TS

REKLAMA