Úvod Aktuality Stoličky v TAVOS-e sa opäť zatriasli, dozorná rada vymenila členov predstavenstva

Stoličky v TAVOS-e sa opäť zatriasli, dozorná rada vymenila členov predstavenstva

REKLAMA
GM Dental Zubar

Trnavská vodárenská spoločnosť prežíva v posledných týždňoch naozaj turbulentné obdobie. Potom čo v pondelok 23. mája v Maduniciach odvolalo mimoriadne valné zhromaždenie členov Miloša Tamajku a Emu Maggiovú z dozornej rady prichádza k výmene aj v radoch predstavenstva download cubase ai. Iva Foltína a Jána Kučeru totiž nahradili starostovia Špačiniec Július Zemko a Boroviec – Ivan Šiška.

IMG_7494_resize

REKLAMA
Chlapci na panvici
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany

Personálne zmeny v TAVOS sa začali, keď mimoriadne valné zhromaždenie v polovici júna minulého roka odvolalo všetkých členov dozornej rady a nahradilo ich novými menami weblogic 8.1 다운로드. Novým predsedom dozornej rady sa vtedy stal primátor Piešťan Miloš Tamajka, podpredsedom primátor Trnavy Peter Bročka a členmi primátorka Vrbového Ema Maggiová, starosta Cífera Maroš Sagan, starosta obce Kátlovce Pavol Johanes a starosta Zavara Rudolf Baroš a traja zástupcovia zamestnancov Download the cell phone image. Rozdielne postoje v riadení Trnavskej vodárenskej spoločnosti sa prejavili najmä kvôli výberovému konaniu na funkciu generálneho riaditeľa. Primátor Piešťan bol predsedom výberovej komisie, ktorá odporučila Iva Foltína, pre Petra Bročku bol zase najlepším kandidátom Jozef Tarič Movie Kingdom.

Predstavenstvo je štatutárnym orgánom spoločnosti, je oprávnené konať vo všetkých veciach a v podstate riadi činnosť spoločnosti a rozhoduje o všetkých záležitostiach, pokiaľ nie sú právnymi predpismi a stanovami vyhradené do pôsobnosti valného zhromaždenia alebo dozornej rady pizzeria.

TAVOS disponuje značnými finančnými prostriedkami, pričom aktíva spoločnosti presiahli v minulom roku 126 miliónov eur, tržby boli viac ako 20 miliónov a dosiahnutý zisk bol takmer 300 000 eur redhat 다운로드. Trnavská vodárenská spoločnosť je bez generálneho riaditeľa od augusta minulého roka, kedy vo funkcii po deviatich mesiacoch skončil Radoslav Jakab 울티마온라인 다운로드. Riadením spoločnosti je dočasne poverený jej finančný riaditeľ a člen predstavenstva Ivan Ščasný. O vyjadrenia sme minulý týždeň požiadali Miloša Tamajku i Petra Bročku, avšak doteraz na naše otázky týkajúce sa zmien neodpovedali. Zmeny v riadiacich orgánoch spoločnosti sú už oficiálne vypísané aj na webovej stránke TAVOS-u Rune's Children.

-lt/Zdroj: Trnavská vodárenská spoločnosť/Foto: archív-

REKLAMA