Úvod Aktuality Stakotra chystá výstavbu novej haly i nábor zamestnancov

Stakotra chystá výstavbu novej haly i nábor zamestnancov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťanská strojárska firma Stakotra Manufacturing, ktorá sa už 25 rokov zaoberá výrobou atrakcií zábavného priemyslu, chystá výstavbu novej haly, informoval o tom týždenník Trend ps3 iso 한글 다운로드. Dôvodom pre plánované rozšírenie kapacity o skoro 6 000 metrov štvorcových je množstvo nových projektov, k súčasným 250 zamestnancom by tu malo nájsť uplatnenie 30 nových pracovníkov 라벨양식 다운로드. O horské dráhy, ktoré spoločnosť vytvára je záujem po celom svete a využívajú ich návštevníci zábavných parkov Disney či Universal Studios 영화 인크레더블 다운로드. Úspechy dosiahla aj s nadzemným metrom, ktoré vyvážajú do afrických štátov, Mexika či Venezuely, ale využívajú ho i návštevníci kasín v americkom Las Vegas. Firme sa v minulom roku darilo a dosiahla tržby takmer 25 miliónov eur 스타크래프트 파이썬 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Horské dráhy, ktoré firma Stakotra Manufacturing vyrobila vytvorili aj viacero rekordov, napríklad dráha Formula Rossa v zábavnom parku Ferrari World v Abú Zabí dosahuje rekordné zrýchlenie 영화 꼭두각시 다운로드. Rýchlosť 240 kilometrov v hodine dosiahne „monopost“ za štyri sekundy. Piešťanská spoločnosť vyrobila aj najväčšie ruské kolo na svete Coca-Cola Orlando EYE, ktoré sa nachádza na Floride a meria 120 metrov iriver plus 4.

Stakotra Manufacturing dodáva kovové prvky pre atrakcie, napríklad pevné konštrukcie kolotočov, horské a vodné dráhy, ruské kolesá, vyhliadkové, padacie i vystreľovacie veže 올챙이 db 다운로드. Váha vyvezených častí v tomto roku zrejme dosiahne úroveň 2 100 ton. Nová hala má slúžiť pre rozšírenie výrobnej kapacity a zamestnanci by v nej mali vykonávať prevažne zváranie, zapasovanie susedných segmentov a privarenie prírub.  

-lt/Zdroj: trend.sk, Stakotra Manufacturing/Foto: facebook, Coca-Cola Orlando EYE, Ferrari World, Stakotra Manufacturing-

REKLAMA