Connect with us

Aktuality

Správa o predaji kúpeľov je vraj klebeta

Published

on

Reklama
Reklama

Klaus Pilz jednoznačne odmietol chýry, ktoré šíri jeden z mestských poslancov. Z jeho informácií vychádzal denník Plus jeden deň, podľa ktorého, mala správa o predaji kúpeľov prebehnúť v kuloároch minulotýždňového valného zhromaždenia spoločnosti.

[singlepic id=35144 w=520 h=340 float=center]

 

Dôvodom má byť smrť sira Barnarda Schreiera, predsedu predstavenstva spoločnosti Danubius Hotels Group, ktorá má majoritný podiel v piešťanských kúpeľoch. Denník Plus jeden deň sa odvoláva na informácie od nemenovaného člena mestského zastupiteľstva: „Obávam sa, že predajom sa znehodnotí mestský majetok a tisíce Piešťancov skončia na dlažbe.“

Reklama

„Je to klebeta. O predaji piešťanských kúpeľov nepadlo ani slovo,“ poprel tieto chýry riaditeľ Slovenských liečebných kúpeľov a. s. Klaus Pilz. Jeho vyjadrenie nám sprostredkovala mediálna zástupkyňa spoločnosti Eva Bacigalová. Na otázky ohľadom výsledkov posledného valného zhromaždenia však neodpovedala.

Podľa tlačovej správy oznamujúcej úmrtie Bernarda Schreiera bude pokračovať v aktivitách rodiny v spoločnosti Danubius jeho dcéra Iris Gibbor, vnuk Alexei Schreier a Robert Levy. Všetci traja sú členovia predstavenstva Danubius Hotels Group.

Text a ilustr. foto: Martin Palkovič

REKLAMA

bike-centrum

Populárne články