Úvod Aktuality Spoločnosť IURIS Group už zverejnila začiatok výstavby sídliska i hotelov na Červenej...

Spoločnosť IURIS Group už zverejnila začiatok výstavby sídliska i hotelov na Červenej veži

REKLAMA
Skola Rakovice

Na hrebeni Červenej veže a pri bananskom cintoríne pribudli koncom novembra tabule, ktoré oznamujú začiatok výstavby rekreačno-rezidenčného projektu s názvom Beethovenova alej 킹 오브 파이터즈 2002 다운로드. Výstavbu megalománskeho hotelového komplexu a obytnej časti zabezpečuje developerská spoločnosť IURIS Group, a. s., ktorá je na trhu viac ako 20 rokov naver streaming videos. Ako pred časom uviedla TASR, spoločnosť Centroom, s 조공다 다운로드. r. o., ktorá bola investorom polyfunkčnej budovy Centroom s chybnou statikou, je členom práve spoločnosti IURIS Group, a. s.

obrazky-web-09-lokalitaPráce sa podľa tabule oficiálne začali minulý mesiac query as well. V rámci prvej etapy by mala byť zabezpečená potrebná infraštruktúra. Podľa nepotvrdených informácií sa v blízkej budúcnosti chystá prekládka elektrickej siete 하프라이프 2 다운로드. Stavebné povolenie vydala obec Banka ešte v roku 2013.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Knebl
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Projekt počíta s dvomi rozľahlými časťami – s rezortom a rezidenciou. Rezort by mal zahŕňať hotel s 3*+, aquapark s toboganmi, športový areál, ihriská, reštaurácie, bary a 138 rekreačných chatiek 색상표 다운로드. V rezidenčnej časti by podľa projektu malo byť k dispozícii 164 lukratívnych pozemkov s výmerou od 440 do 972 m² spolu s inžinierskymi sieťami 필로미나의 기적 다운로드.

obrazky-web-03-rezidencia

obrazky-web-04-exterier

obrazky-web-06-aquapark

-vv; foto: vv, vizualizácia: www.beethovenovaalej.sk

REKLAMA