Úvod Aktuality AKTUALIZOVANÉ: Sokolovčanov zobudila silná rana, výbuch v prístavbe neprežil jeden človek

AKTUALIZOVANÉ: Sokolovčanov zobudila silná rana, výbuch v prístavbe neprežil jeden človek

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V sobotu 15. októbra asi o trištvrte na dvanásť v noci otriasla Piešťanskou ulicou v obci Sokolovce explózia. V prístavbe rodinného domu podľa našich informácií vybuchla plynová fľaša. 

IMG_0444

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Bola to veľmi silná rana, v susedných domoch zatriaslo oknami 미래에셋 증권 hts 다운로드. Vybehli sme von a pozerali sme, čo sa stalo,“ povedala obyvateľka ulice.

IMG_0433

Na miesto dorazili hasiči z Piešťan a Hlohovca Download Android Studio 2.0. „Bol nám nahlásený výbuch garáže za rodinným domom v obci Sokolovce. Po príjazde na miesto udalosti sme zistili, že ide o zrútenú budovu Kung Fu Panda 3. Na mieste sa nachádzali tri osoby, dve osoby boli odvezené záchrannou zdravotnou službou na ošetrenie. Jedna osoba udalosť neprežila,” informoval na mieste Daniel Šiška, vedúci operatívno-technického oddelenia KR HaZZ Trnava Download the dart editor.

IMG_0388

V okolitých domoch sa v posledných rokoch rozmohli krádeže – susedom zmizol rebrík či motorka. Podľa miestnych bolo verejným tajomstvom, že v budove sa pripravujú drogy 안드로이드 다중 다운로드.

IMG_0391

Viacerí obyvatelia ulice nám potvrdili, že pred domom sa zvykli striedať luxusné cudzie autá. Biele vozidlo zaparkované pri bráne má patriť obeti jackson.

IMG_0490

V okolí budovy zostal roztrúsený polystyrén, úlomky skla a preglejky movie company. Podľa hasičov je konštrukcia budovy natoľko poškodená, že ju budú musieť zbúrať ťažké mechanizmy.

IMG_0471

Policajti miesto udalosti zabezpečili páskami Free mp3new quick download. O nových skutočnostiach vás budeme informovať.

IMG_0464

DOPLNENÉ O 11.53 HOD Netmarble Sudden Attack. O VYJADRENIE POLÍCIE:

„Polícia vyšetruje výbuch v Sokolovciach (okr. Piešťany), ku ktorému došlo včera (15.10.) okolo 23.20 h 소규모 아카시아 밴드 다운로드. V prístavbe k rodinného domu sa nachádzali tri osoby, pričom pravdepodobne v dôsledku neodbornej manipulácie s propán-butanovou fľašou došlo k jej výbuchu. Pri incidente sa ťažko zranili dve osoby, 35 ročný domáci muž a 25 ročná žena z okresu Nové Mesto nad Váhom. 29 ročný Daniel z Piešťan, žiaľ, utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol. Výbuch spôsobil značné poškodenie budovy, polícia je stále na mieste a zabezpečuje miesto, kde je narušená statika a hrozí zrútenie stropu. Stále ešte prebieha dokumentovanie a obhliadka miesta činu. Na mieste boli experti KEU PZ, ktorí vyhodnocujú zaistené stopy a skúmajú, za akých okolností k výbuchu došlo. Polícia začala trestné stíhanie pre prečin všeobecného ohrozenia,” uviedla hovorkyňa KR PZ Trnava Martina Kredatusová.

IMG_0347

-vv-

REKLAMA