Úvod Aktuality Sobota bola samá nehoda. Motorkárovi z piešťanského okresu vodič auta doslova „vyliezol“...

Sobota bola samá nehoda. Motorkárovi z piešťanského okresu vodič auta doslova „vyliezol“ na chrbát

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Policajti v trnavskom kraji riešili za sobotu 3. júla 6 dopravných nehôd. V dvoch prípadoch za účasti motorkára a rovnako dve s cyklistkami 두둥실 내 새끼 다운로드. Najvážnejšia nehoda sa týkala motorkára z piešťanského okresu.

Najzávažnejšia nehoda sa stala v popoludňajších hodinách na ceste III 미니언 즈 파라다이스 다운로드. triedy medzi obcami Trstín a Buková v okrese Trnava. 27 ročný vodič auta VW Passat CC zozadu narazil do motocykla Indian CCE 1000, ktorý viedol 41 ročný muž z okresu Piešťany 히오스 백그라운드 다운로드. Motorkár utrpel vážne zranenia, s ktorými ho letecky transportovali do nemocnice. Na zistenie prítomnosti alkoholu mu bola odobratá krv.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Ďalšiu nehodu s motocyklistom zaznamenali policajti medzi obcami Trstice a Topoľníky, okres Dunajská Streda 넥서스5x 유심 다운로드. 34 ročný motorkár nezvládol riadenie a zišiel mimo cestu do priekopy. So zraneniami skončil v nemocnici.

V Trnave, pri prejazde križovatky ulíc Špačinská a Rybníkova, zrazil autobus MHD 63 ročnú cyklistku, ktorá prechádzala po priechode pre cyklistov 다음 동영상 다운로드. Cyklistka utrpela pri zrážke zranenia, s ktorými ju RZP dostala na ošetrenie do trnavskej nemocnice.

Na ceste medzi Trnavou a obcou Špačince zachytil 47 ročný vodič auta Citroën Berlingo spätným zrkadlom 30 ročnú cyklistku. Pri páde sa zranila a po prevoze záchranármi ju ošetrili v trnavskej nemocnici.

V skorých ranných hodinách riešili policajti z Dunajskej Stredy nehodu medzi obcami Rohovce a Blatná na Ostrove. Vinníkom nehody mal byť neznámy vodič, ktorý mal nebezpečne predbiehať iné auto. 36 ročný vodič Land Roveru Discovery, pri snahe vyhnúť sa oproti idúcemu autu, dostal balans a zišiel mimo cestu a s autom skončil prevrátený na poli. Pri nehode sa zranil vodič aj jeho o 3 roky mladšia spolujazdkyňa, ktorú privolaná RZP previezla do jednej z bratislavských nemocníc.

Policajti ani pri jednej nehode alkohol nezistili.

Polícia apeluje na vodičov, aby sa pri šoférovaní plne sústredili na vedenie svojich vozidiel a prispôsobili jazdu podmienkam na cestách. Taktiež berte ohľad aj na iných, zraniteľnejších účastníkov cestnej premávky.

TS KR PZ Trnava

REKLAMA