Úvod Aktuality So stromčekom sa rozžiarili aj detské tváre

So stromčekom sa rozžiarili aj detské tváre

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Priestor okolo vianočného stromčeka na Winterovej ulici sa dnes okolo štvrtej popoludní zaplnil prevažne rodinami s deťmi a jeho slávnostné rozsvietenie spravilo prítomným veľkú radosť MyPet's Double Life Dubbing. O pestrý program sa postarali talentovaní žiaci Základnej umeleckej školy v Piešťanoch a okrem spevu videli diváci aj hru na hudobné nástroje a tanec 시메지 다운로드. V centre sa dokonca s predstihom objavil aj Mikuláš, s anjelom a čertom. Tú pravú vianočnú atmosféru priniesli ľuďom na pešej zóne viacerí vystupujúci a pieseň Tichá noc v podaní Martina Podhorského a speváčok Lucie Oravcovej, Kristíny Anyaliovej a Faustíny Nguyenovej sa niesla aj ďaleko do okolia Double Dragon Download. Momentálne prebieha koncert skupiny Black Diamond, večer je pripravená Katarínska zábava, počas ktorej vystúpi KGB teda Karel Gott Band.

IMG_3509_resize

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

 

„Dobrý veče,r Piešťanci windows 7 images. O chvíľu sa rozsvieti vianočný stromček, to znamená, že prichádzajú jedny z najkrajších sviatkov roka, Vianoce. Dnes tak isto pár metrov od nás začínajú vianočné trhy spojené s kultúrnym programom a všetkých vás srdečne pozývam Listening to the Bible. Dúfam, že toto predvianočné obdobie bude pokojnejšie ako ste mali zvyšok roka a prajem vám naozaj krásnu a pokojnú predvianočnú atmosféru a všetko dobré,“ povedal primátor Miloš Tamajka, ktorý mal na starosti rozsvietenie stromčeka Movie real download.

IMG_3369_resize

V programe vystúpil tanečný súbor Bella pod vedením Dagmar Kuběnovej, Natália Kučerová a Henrieta Králiková z triedy Kamila Vavrinca, tanečníci Austedis, ktorých učí Miriam Šupenová, speváčky Lucia Oravcová, Kristína Anyaliová a Faustína Nguyenová z triedy Janky Hokiny, Martin Podhorský z triedy Mariana Vala a Plejády pod vedením Moniky Ondrášikovej 바보의 스카이림 다운로드.

-lt-

REKLAMA