Úvod Aktuality Sneh komplikuje dopravu, polícia odporúča vodičom, aby radšej na cesty nevychádzali

Sneh komplikuje dopravu, polícia odporúča vodičom, aby radšej na cesty nevychádzali

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Meteorológovia vydali na dnes pre okres Piešťany výstrahu kvôli sneženiu. V stredu a vo štvrtok varujú pred závejmi a snehovými jazykmi Oracle 11g. Sneh komplikuje dopravu, polícia nabáda vodičov na cestách k opatrnosti a k tomu, aby radšej na ne ani nevychádzali.

V Piešťanoch na vozovkách v správe Služieb mesta Piešťany nachádza niekoľkocentimetrová vrstva utlačeného snehu 다음 영어 사전 다운로드. Na vozovkách, ktoré sa stará Slovenská správa ciest a Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja, je vrstva kašovitého snehu s vyjazdenými koľajami Download 15 times of gentleman's dignity.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Ak sa potrebujete dostať cez horský priechod Havran počítajte s tým, že cesta je pokrytá vrstvou snehu. Nehody zatiaľ z tohoto priechodu hlásené neboli 7zip. Rovnako povestná bananská zákruta je na dnes zatiaľ bez nehody, iba ráno zaznamenala kamera pri ceste jedno vozidlo, ktoré dostalo pri prejazde šmyk a skončilo v protismere Drama Friends.

„Polícia upozorňuje vodičov, aby zvýšili na cestách opatrnosť Silent Hills download. V celom Trnavskom kraji husto sneží, na cestách je vytvorená vrstva snehu a na mnohých úsekoch sa tvoria kolóny. Rýchlosť a celkový spôsob jazdy treba prispôsobiť aktuálnej situácii, odporúčame vodičom, ak môžu svoju jazdu odložiť, aby radšej na cesty nevychádzali 12 솔져스 다운로드. Momentálne je v rámci kraja pre nákladnú dopravu neprejazdný horský úsek Biela Hora, cesta I/51, hlavný ťah na Česko. Polícia túto cestu uzatvorila pre nákladné autá z obidvoch strán a vykonáva odklon premávky 더크로스 don't cry 다운로드. Pre osobné autá je cesta prejazdná. Opatrnosť musia zvýšiť aj chodci prechádzajúci cez cestu, hlavne brať ohľad na prichádzajúce vozidlá tak, aby ich vodiči stačili včas zabrzdiť, nakoľko brzdná dráha sa na takýchto cestách predlžuje,“ informovala Martina Kredatusová, hovorkyňa KR PZ v Trnave ptgui.

-th-

REKLAMA