Úvod Aktuality Smrek pred gymnáziom sa stal po víkende nebezpečným, museli ho vypíliť

Smrek pred gymnáziom sa stal po víkende nebezpečným, museli ho vypíliť

REKLAMA
Esesko

Majestátny smrek uprostred námestia SNP museli vypíliť z bezpečnostných dôvodov.  Strom druhu Picea pungens ´Glauca´ – smrek pichľavý bol už predtým v dlhodobom sledovaní TimeSpy download. Víkendový silný vietor porušil statiku dreviny, keď došlo k jeho viditeľnému vychýleniu od vertikálnej osi, a tak musel byť pracovníkmi Služieb mesta Piešťany v utorok vypílený Monster Federation.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Na strome boli vykonávané pre jeho stav, vek a veľkosť, už dávnejšie priebežné hodnotenia biomechanických a fytopatologických meraní Mamme game collection. Taktiež bol vykonaný expertízny znalecký posudok odborne spôsobilou osobou, ktorý zahŕňal hľadiská statické, bezpečnostné, dendrologické ale aj fytopatologické 파이썬 강좌 다운로드.

„Situácia sa výrazne zmenila po nedeli 29. októbra, kedy silný nárazový vietor viditeľne ovplyvnil statiku a stabilitu dreviny a spôsobil výrazné vychýlenie od vertikálnej osi Download copytrans control center. Strom sa stal nebezpečným a prípadný následný vietor by mohol spôsobiť jeho pád. Výrubu predchádzalo uzatvorenie priestoru námestia od večera 30 Download customs law. 10. 2017 do doby výrubu. Z bezpečnostných dôvodov bolo potrebné vykonať okamžitý výrub v zmysle zákona, ktorý vykonali pracovníci SMP, kedy pri priamom a kontrolovanom výrube a následnom smerovanom páde nebol poškodený iný majetok,“ informovalo na svojej facebookovej stránke Stredisko verejnej zelene Služieb mesta Piešťany Square's Dream.

-red- Zdroj: Stredisko verejnej zelene SMP Foto: SVZ SMP, th

REKLAMA