Úvod Aktuality Služobné fenky našli marihuanu, pervitín, LSD i kokaín

Služobné fenky našli marihuanu, pervitín, LSD i kokaín

REKLAMA

Štyri služobné fenky trnavských colníkov Mira, Zita, Amira a Jaxa vykonali vlani 381 kontrol, z toho 74 skončilo s pozitívnym výsledkom 시저3 다운로드. Našli počas nich marihuanu, pervitín, LSD, lysohlávky, metamfetamín, kokaín, ale i prekurzory a tabakové výrobky. Colníci s ich asistenciou vykonávali kontroly po celom Trnavskom kraji. Najkurióznejším úkrytom drogy, ktorú vyňuchala fenka Mira z Veľkého Medera, bolo kinder vajíčko schované v osobnom automobile White Witch Exhibition.

ShowImage (1)

REKLAMA
Knebl
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

Od novembra minulého roku k trnavským colníkom pribudla k fenkám Mira, Zita, Amira i Jaxa Last Jury Book. Tieto služobné psy pomáhajú trnavským colníkom odhaľovať omamné, psychotropné látky a ich prekurzory, tabak a tabakové výrobky. Cvičia ich a starajú sa o nich dvaja psovodi zo Stanice colného úradu v Senici a vo Veľkom Mederi 어도비 플래시 cs4 다운로드. Tí ich majú pridelené do osobnej starostlivosti, kŕmia ich, ošetrujú a starajú sa o ich zoohygienu. Colníci tieto služobné psy zapájajú do kontrol tovarov v predajniach, pohostinstvách, tržniciach a dopravných prostriedkov v celom Trnavskom kraji a v prípade potreby i mimo neho Should download.

w_MG_0285Okrem toho sa s nimi zúčastňujú aj na kynologických súťažiach 토이스토리1 한글자막 다운로드. Vlani na XIII. Ročníku majstrovstiev Finančnej správy SR vo vyhľadávaní omamných a psychotropných látok s medzinárodnou účasťou si 2. miesto vo vyhľadávaní drog vybojoval psovod z Veľkého Medera s fenkou Mirou numerical point. Zároveň v otvorenej a súčasne medzinárodnej súťaži zmiešaných družstiev obsadil 1. miesto vo dvojici spolu so psovodom z Colného úradu Michalovce 소주한잔 mp3 다운로드.

„Práve vďaka týmto pomocníkom sa darí odhaľovať pašerácku vynaliezavosť, ktorá je čoraz sofistikovanejšia. Pri dnešných typoch áut colníci nemajú možnosť nazrieť do ich rafinovaných úkrytov Unity ftp download. Práve tu je práca vycvičeného služobného psa nezastupiteľná,“ dodal Belan.

-TS Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky/Foto: Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky, archív-

REKLAMA