Úvod Aktuality Služby mesta majú nového riaditeľa

Služby mesta majú nového riaditeľa

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťanskí poslanci na svojom zasadnutí vo štvrtok 19. marca schválili nového riaditeľa Služieb mesta Piešťany. O výberové konanie na tento post bol veľký záujem, prihlásilo sa dvadsaťštyri uchádzačov kess. Poslanci sa v závere rozhodovali medzi Petrom Mihalikom, Miroslavom Procháskom a Lubošom Blaškom. Za riaditeľa takmer jednomyseľne zvolili dvadsiatimi hlasmi Miroslava Prochásku, rodáka z Piešťan, ktorý momentálne žije v Prievidzi 맑은고딕 regular 다운로드.

prochaska

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Miroslav Procháska  pôsobil od roku 2011 do roku 2014 ako konateľ  spoločnosti Technické služby mesta Prievidza eavesdropping rights dubbed. Predtým bol vedúcim obchodného domu, ale pôsobil aj ako riaditeľ hotela, či vedúci rekreačného strediska.

Vymenovanie nového riaditeľa sprevádzala na začiatku  nervozita 캐피탈리즘 랩 다운로드. V súvislosti týmto bodom rokovania sa poslanci rozprávali počas prestávky za zatvorenými dverami s primátorom a požadovali, aby mali možnosť vypočuť si všetkých troch kandidátov navrhnutých výberovou komisiou 베라크립트 다운로드. Žiaľ vedenie mesta, hoci viacerí poslanci žiadali

mp-10-30-13-100248[1]

takýto postup už niekoľko dní vopred, účasť navrhnutých kandidátov nezabezpečilo someboyd. Dvaja z kandidátov boli napriek tomu prítomní na zastupiteľstve. Tretí bol oslovený až počas rokovania, a tak sa muselo  čakať pokým nepríde 영화 극한직업 무료 다운로드. Rokovanie o tomto bode teda prerušili a pokračovalo až takmer na záver pred bodom rôzne. Vtedy už boli prítomní všetci kandidáti a mohli poslancom predstaviť svoje zámery Download The Crown Prince of Prison.

REKLAMA

banner-marec01

Miroslav Procháska hovoril poslancom o svojich skúsenostiach, ktoré nadobudol pri vedení podobného podniku v Prievidzi 찜하기 다운로드. Porovnával čísla v rozpočte a miesta, kde by videl možnosti na šetrenie. Jeho srdcovkou vraj bolo verejné osvetlenie, ktoré v Prievidzi za jeho pôsobenia kompletne zrekonštruovali a vďaka tomu dosiahli veľké úspory 윈도우10 1803 업데이트 다운로드. Podobne videl nadhodnotený rozpočet na údržbu zelene, ale jedným dychom dodal, že ešte detailne nepozná mieste špecifiká, ktoré naň môžu vplývať. V rozpočte ho zaujala taktiež položka skleníkového hospodárstva, kde vidí priestor na zlepšenie ekonomických ukazovateľov. Po otázke z poslaneckého pléna sa zamýšľal aj nad tým, či je výhodnejšie, aby boli Služby mesta Piešťany príspevkovou organizáciou, alebo obchodnou spoločnosťou. Toto porovnanie by malo byť jedným z jeho prvých výstupov vo funkcii.

-th- Ilustr. foto: mp

REKLAMA