Úvod Aktuality Slovan aj Lipu si môžete pozrieť v plnej kráse

Slovan aj Lipu si môžete pozrieť v plnej kráse

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Balneologické múzeum Imricha Wintera pripravilo výstavu o dvoch významných hoteloch v Piešťanoch. Od druhej polovice júla môžete vo Vile dr Tigan download. Lisku obdivovať modely hotela Slovan a hotela Lipa, ako aj ďalších artefaktov týkajúcich sa týchto objektov. Prepracované repliky  vytvoril Roman Sékeľ 교육방송 다운로드. Teraz vás do múzea pozývajú na prednášku o týchto dvoch pamiatkach.

Uskutoční vo štvrtok 23 TimeSpy download. augusta 2018 o 16.30 hod. vo výstavných priestoroch múzea vo Vile dr. Lisku, Štefánikova 1, Piešťany. V rámci nej si môžete prezrieť aj výstavu Monster Federation. Vstup je voľný.

Hotely Slovan a Lipa sú symbolmi slávy kúpeľného mesta. Vo svojom čase patrili medzi najhonosnejšie stavby.  Roman Sékeľ pracoval na vytvorení modelu hotela Slovan štyri roky Mamme game collection. Dlhé mesiace tvoril aj objekt hotela Lipa, z ktorého je dnes už len torzo.  Na stavbu modelov bolo použité predovšetkým balzové drevo a modelárska hlina 파이썬 강좌 다운로드. Ďalším objektom z Piešťan, ktorý by chcel R. Sékeľ vytvoriť, sú Františkove kúpele, ktoré stáli na Kúpeľnom ostrove.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Pohľad na maketu Slovanu vás vráti do minulosti:

Pozrieť si môžete aj model plánovanej prístavby balneoterapie k hotelu Slovan:

-red-

REKLAMA