Connect with us

Aktuality

Slota oslávil Valentína v Piešťanoch na stretnutí s voličmi

Published

on

Reklama
Reklama

Predseda Slovenskej národnej strany niekoľkokrát spomenul, že má k Piešťanom špeciálny vzťah, lebo odtiaľto pochádza jeho manželka. V kine Fontána 14. februára hovoril najmä o predaji strategických podnikov do zahraničia a kríze eurozóny.

[singlepic id=25564 w=320 h=240 float=left]Počas emotívneho prejavu ponúkol aj riešenia – vystúpenie z Európskej únie, pričom priznal chybu a oľutoval, že v minulosti bol za to, aby do nej Slovensko vstúpilo: „Mali sme nedostatok informácií.“ Ďalším riešením, ktoré prevažne starším priaznivcom ponúkol bolo zoštátnenie strategických podnikov. Nevyhol sa ani osobným urážkam nemeckej kancelárky a francúzskeho prezidenta.

Po prejave mohlo publikum klásť otázky, Dôchodkyňa, ktorá sa prihlásila ako prvá mu vyčítala, že sa na stretnutí s voličmi v Piešťanoch objavil prvý raz. Poukázala na to, že do nášho mesta chodila vždy Anna Belousovová. Jej strana Národ a spravodlivosť mala v Piešťanoch míting v ten istý deň na Námestí slobody.

O kultúrnu časť programu sa vo Fontáne postaral folklórny súbor Slnečnica. Na záver vystúpila s oveľa zmierlivejším prejavom krajská predsedníčka strany Magdaléna Kuciaňová.

Reklama

[nggallery id=1418]

(mp)

Populárne články