Úvod Aktuality Školy podľa trnavského župana krízu zvládli

Školy podľa trnavského župana krízu zvládli

REKLAMA
GM Dental Zubar

Župné stredné školy dnes uzavreli školský rok 2019/2020, ktorého druhá polovica bola poznačená koronakrízou. Učitelia i žiaci sa dokázali „zo dňa na deň“ adaptovať na dištančné vzdelávanie a zžiť sa s komunikáciou prostredníctvom elektronických platforiem 나쁜녀석들 더 무비 다운로드. Školám, ktoré nemali potrebné technické vybavenie, župa pomohla.

„Ďakujem všetkým pedagogickým a nepedagogickým zamestnancom za každodenné nasadenie, ktoré viedlo k úspešnému zavŕšeniu tohto školského roka 인스타 라이브 방송 다운로드. Prešli sme si aj veľmi zložitým obdobím, no spoločne sme ho zvládli. Pozitívom je, že sme získali cenné skúsenosti, predovšetkým s používaním moderných technológií,“ povedal trnavský župan Jozef Viskupič danza kuduro 다운로드.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba

Od budúceho školského roka bude župa na 14-tich školách zveľaďovať počítačové učebne. V rámci eurofondového balíka v celkovom objeme 4,2 mil Download 10 camping clubs. eur sú vyčlenené prostriedky aj na mimoškolskú činnosť žiakov a doplnkové vzdelávanie učiteľov, vrátane ich finančnej podpory.

Ako doplnil J Spring ftp file download. Viskupič: „absolventom prajem veľa úspechov v osobnom živote, či už sa vydajú cestou ďalšieho štúdia alebo sa rovno začlenia do pracovného života. V každom prípade, som presvedčený, že sa bez problémov uplatnia, čo je našim hlavným cieľom v oblasti vzdelávania a odbornej prípravy.“

V novom školskom roku trnavská župa plánuje pokračovať v rozvoji systému duálneho vzdelávania. K motivačným štipendiám a bezplatnému cestovaniu v prímestských autobusoch pribudne aj zvýhodnené ubytovanie v internátoch.

Text: Tlačová správa TTSK

REKLAMA