Úvod Aktuality Školy by mohli otvoriť 1. júna, budú dobrovoľné

Školy by mohli otvoriť 1. júna, budú dobrovoľné

REKLAMA

O prípadnom otvorení škôlok a základných škôl pre žiakov 1. až 5. ročníka rozhodne konzílium odborníkov v pondelok. Deti sa do lavíc nevrátia skôr ako 1 Windows 7 ServicePack 1. júna a rodičia nebudú povinní ich tam poslať. Povedal to premiér Igor Matovič v mimoriadnej relácii TV Markíza.

Zriaďovatelia aj pedagógovia majú mať dostatok času na prípravu na opätovné otvorenie základných a materských škôl Download the descent icon. Všetky potrebné informácie dostanú v pondelok 18. mája, pričom deti sa do lavíc nevrátia skôr než 1. júna.

REKLAMA
Knebl
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza donaskova sluzba
PN Taxi
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

„Nebude to povinná školská dochádzka,“ prisľúbil premiér Igor Matovič a dodal, že rodičia detí, ktoré zostanú doma, by mali mať možnosť čerpať OČR php 5.3.

„Záleží od vývoja epidemiologickej situácie. Ak budú čísla dobré, ideme do toho. Čím lepšie budú, tým odvážnejšie pôjdeme do otvorenia škôl a škôlok,“ dodal predseda vlády poster print.

Kĺzavý medián, ktorý je dôležitý pri ďalšom uvoľňovaní opatrení proti šíreniu ochorenia Covid-19 mal 11. mája hodnotu 7, predtým sa niekoľko dní držal na čísle 4 Download code 128 fonts. Dôležité je, aby nedosiahol hodnotu 50.

V mimoriadnej relácii TV Markíza predseda vlády tiež pripustil aj uvoľnenie povinnosti nosiť rúška. S českým premiérom Andrejom Babišom hovoril o otvorení spoločnej hranice, termín zatiaľ nie je jasný.

Text: Martin Palkovič

REKLAMA