Úvod Aktuality Škôlkári si zasúťažili o titul najlepšieho „Predškoláčika – dopraváčika“

Škôlkári si zasúťažili o titul najlepšieho „Predškoláčika – dopraváčika“

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V areáli Materskej školy na Detvianskej ulici sa v utorok 17. mája uskutočnila dopravná súťaž „Predškoláčik – dopraváčik“ 오라클 10g 32 bit 다운로드. Piešťanskí škôlkári súťažili o Pohár primátora mesta Piešťany a okrem súťažných disciplín bol pre deti pripravený aj bohatý sprievodný program. Medzi družstvami sa najlepšie umiestnila Materská škola na Považskej ulici, podobne ako minulý rok, keď sa súťaž konala pri futbalovom štadióne hp 로드러너 다운로드. Druhé miesto obsadili škôlkári z Materskej školy na ulici 8. mája a tretia priečka patrila deťom z MŠ na Detvianskej ulici. 

IMG_9906_resizeDo súťaže organizovanej piešťanskou mestskou políciou sa zapojilo 5 škôlok – MŠ F Smash Bros. E. Scherera, MŠ Považská, MŠ 8. mája, MŠ Valová a MŠ Detvianska. Každá z materských škôl vyslala „do boja“ troch zástupcov, ktorí museli ukázať svoje vedomosti pri troch rôznych dopravných testoch, ale aj svoju zručnosť pri jazde na dopravnom ihrisku. Spomedzi jednotlivcov si najlepšie viedla Eliška Podhorská 크롬 사이트 다운로드. Na druhom mieste skončila Nina Frederika Drličková a tretie miesto obsadila Margaret Stünkel.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Pre všetky deti – súťažiacich aj fanúšikov – bol pripravený aj bohatý sprievodný program – ukážky činnosti Kynologického klubu Bodona, Obvodného oddelenia policajného zboru Piešťany, Mestskej polície mesta Piešťany, či Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Piešťanoch 안드로이드 os 다운로드. Súťaž je pokračovaním minuloročného nultého ročníka o Pohár náčelníka mestskej polície.

-lt/Zdroj: Mesto Piešťany Eva Bereczová/Foto: archív-

REKLAMA