Connect with us

Aktuality

Škôlkári na Detvianskej majú novú interaktívnu tabuľu

Published

on

Reklama

Zaplatili ju darcovia, ktorí sa zapojili do zbierky portálu velkesrdce.sk. Spolu na tento účel darovali 2000 eur. Riaditeľke materskej škôlky Ivete Ščasnej tabuľu odovzdal zástupca občianskeho združenia Veľké srdce 4U Miloš Tamajka 28. mája.

 interaktivna tabula 2Zľava Miloš Tamajka – zástupca OZ Veľké srdce 4U, Marcela Sedláková – žiadateľka zbierky, vpravo Iveta Ščasná – riaditeľka MŠ na Detvianskej ulici

Reklama

REKLAMA

FDS2014_banner700x600_def1

Reklama

Podľa jej slov ide o modernú učebnú pomôcku slúžiacu na zefektívnenie vzdelávacích procesov detí: „Dnes sme tabuľu aj vyskúšali. Zastrešíme ňou všetky okruhy, ktoré sú v našom školskom programe. Blíži sa Deň detí, takže to je pekný darček.“

Zbierka je prvým realizovaným projektom darcovského portálu velkesrdce.sk. Podľa Miloša Tamajku darcov oslovovali prostredníctvom sociálnych sietí a potrebnú sumu sa podarilo vyzbierať za šesť týždňov. „Chceme sa zamerať nielen na mesto Piešťany, ale na celé Slovensko,“ povedal zástupca občianskeho združenia, ktoré portál prevádzkuje.

Ľudia sa na portál môžu obracať so svojimi príbehmi, ktoré jeho pracovníci overia a v prípade splnenia všetkých podmienok spustia zbierku.

Text a foto: mp

Populárne články