Úvod Aktuality Skauti urobili v prírodnom kine kus práce

Skauti urobili v prírodnom kine kus práce

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Aktuálny týždeň trávi v Piešťanoch dvesto účastníkov a päťdesiat dobrovoľníckych organizátorov skautského stretnutia Aqua 2017 Download Cairo. Okrem času na vode pri splave a plachtení, alebo turistike v Malých Karpatoch, sa venovali prvé tri dni aj komunitnej pomoci v hostiteľskom meste 일시정지 다운로드. Každý deň od pondelka do stredy brigádovala iná skupina v prírodnom kine.

Dobrovoľníci z radov skutou nadviazali na aktivitu Piešťancov, ktorí sa snažia o znovuoživenie exteriérového kina na okraji mestského parku už od januára 2015 몬헌 월드 pc 다운로드. Za ten čas sa im podarilo roky chátrajúce a zarastajúce kino vyčistiť od náletových drevín, obrúsiť a natrieť konštrukcie lavičiek. Narezať a natrieť drevo na lavičky do celého hľadiska, pričom farbu a drevo zabezpečovali sponzori 점프맵 다운로드. Nedávno si Mesto Piešťany prevzalo i projektovú dokumentáciu na obnovu prírodného kina, ktorú rovnako zabezpečovali sponzori.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Skauti z Írska, Španielska, Talianska, Česka a domáci zo Slovenska, počas troch dní brigád odstraňovali nálety, ktoré znovu stihli vyrásť, čistili areál od lístia, natierali konštrukcie lavičiek druhou vrstvou náteru a opravovali betónové nosníky lavičiek Download baby pastel photos. Rovnako sa pustili čistenia a natierania konštrukcie plátna. Pri brigádach im asistovali okrem iniciátora obnovy prírodného kina Michala Fialu i ľudia z OZ Dráb a seniori zo Seniorského parlamentu farpoint spread 다운로드.

V stredu na záver prác osadili dobrovoľníci aj prvé sedenie. Vyskúšali si montáž a vychytávali všetky potrebné detaily, na prípravu kompletného osadenia sedenia potom, čo budú Mestom Piešťany zabezpečené ostatné práce, ktoré treba realizovať 닌텐도 마리오카트 다운로드.

-th- Foto: -fd, jr-

 

REKLAMA