Úvod Aktuality Situácia okolo výpovedí lekárov je nejasná

Situácia okolo výpovedí lekárov je nejasná

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Okolnosti podania výpovedí lekárov v Nemocnici Alexandra Wintera zostávajú nejasné. V utorok jej riaditeľ Róbert Mamrilla informoval správnu radu, že všetky výpovede lekári stiahli, spolu ich malo byť 24, čo je viac než tretina z celkového počtu 스트리트 파이터 4 apk 다운로드. Šéf odborov Alan Suchánek stiahnutie výpovedí okamžite poprel.

[singlepic id=20766 w=320 h=240 float=right]Sľúbený rozhovor R 무료 카지노 게임 다운로드. Mamrilla niekoľkokrát odložil. Vyjadrenie poskytol až dnes (piatok 7. 10. 2011), ale odmietol konkretizovať počet podaných výpovedí a nevyjasnil ani rozpory ohľadom ich stiahnutia Download chrome exe.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Táto nemocnica môže fungovať ďalej a bude fungovať ďalej, o tom som presvedčený,“ odpovedal na otázku, či je bez odchádzajúcich lekárov ohrozená starostlivosť o pacientov alebo existencia niektorých oddelení a pokračoval: „Kladiete mi otázky do budúcnosti na veci, ktoré sa nestali Wonderland Dubbing. Keď problém vznikne, budem ho riešiť. Zatiaľ nevznikol.“

Ďalej poukázal na to, že spôsob akým boli výpovede podané, je podľa jeho názoru neštandardný Hangul word processor. „Lekári podpísali výpovede, s tým, že sú hromadné. Nakoniec výpovede zozbierala jedna bratislavská advokátska kancelária, ktorá ich sem doručila volume booster. Samotní lekári boli z toho prekvapení. Tie výpovede mali byť najprv zosumarizované, malo byť povedané číslo a v druhom kroku mali byť podané,“ povedal R 세카이노 오와리 다운로드. Mamrilla.

[singlepic id=9111 w=320 h=240 float=left]Komentovať nechcel ani komunikáciu so šéfom lekárskych odborov Alanom Suchánkom, ktorý je zástupcom zamestnancov v správnej rade nemocnice tout from the stars. Správna rada na čele s poslankyňou NRSR Katarínou Cibulkovou pred pár týždňami rozhodovala o výsledkoch výberového konania na funkciu riaditeľa 기생수 다운로드. Zvíťazil Róber Mamrilla, dovtedy bol na svoj post iba dočasne menovaný.

Podľa Mamrillu sa nemocnica dá resuscitovať 오페라 스트리밍 다운로드. „Najväčším aktívom každej firmy je ľudský kapitál. A ten tu je. Je tu veľmi dobrý tím lekárov.“ Doteraz však podľa neho chýbala dlhodobá vízia. „Je niekoľko možných scenárov, ale ak sa tu bude pracovať, máme šancu posunúť nemocnicu ďalej.“

Text: M. Palkovič Foto: T. Hudcovič a archív NAW

REKLAMA