Úvod Aktuality Sestry spojili personál, lekárov i pacientov a protestovali proti zdravotníckej chobotnici

Sestry spojili personál, lekárov i pacientov a protestovali proti zdravotníckej chobotnici

Za dobrotu na žobrotu, dosť bolo alibistických rokovaní, v jednote je sila, musíme odťať chobotnici hlavu, znelo v utorok 9 Download 3 games from Fifa Online. novembra Winterovou ulicou pri piešťanskej nemocnici. Slovenské sestry zvolali do Piešťan protest proti rozkrádaniu slovenského zdravotníctva  v rámci ktorého žiadali taktiež zvýšenie platov sestier, pôrodných asistentiek, ako aj ostatných zdravotníckych pracovníkov Download the Chinese Bible.

_MG_9013

REKLAMA
Chlapci na panvici
Knebl

Podľa slov Ivety Lazorovej predsedníčky Slovenskej komory sestier a pôrodných asistentiek si Piešťany za miesto protestu vybrali preto, lebo tunajšia kauza CT prístroja bola najviac medializovaná a najviac odráža situáciu, keď postupne vyplývajú na povrch ďalšie netransparentné objednávania Gurumin. Iveta Lazorová vo svojom prejave hovorila o chobotnici, ktorej treba odťať hlavu. Nestačí, aby prišlo o miesta zopár nepodstatných ľudí. Podľa nej sa nemôžeme iba pozerať ako končia peniaze vo firmách v daňových rajoch 왕후 심청 다운로드.

Sestrám sa podarilo spojiť na proteste aj ďalších zdravotníckych pracovníkov, fyzioterapeutov, lekárov a pacientov old game. Winterovou ulicou sa ozývalo skandovanie hesla „V jednote je sila“ asi dvomi stovkami účastníkov protestu, ktorí prišli napriek chladnému počasiu vyjadriť svoj názor 강철의 연금술사 브라더후드 다운로드. „Za katastrofálnu situáciu v nemocniciach nemôžu sestry a lekári alebo sanitári. Za to môžu tí, ktorí rozdeľujú peniaze a to je vláda,“ povedal MUDr 혼인신고 양식 다운로드. Peter Visolajský, predseda Lekárskeho odborového združenia a pokračoval, „…spolupráca lekárov a sestier je to najlepšie čo môžeme spraviť php compression. Politici chcú rozdeliť lekárov a sestry,  pretože vedia, že len my sme nebezpeční. Len ak budeme spolupracovať sa dá táto chobotnica poraziť.“

Na proteste vystúpila taktiež piešťanská zdravotná sestra Magaléna Kovačovičová, podľa ktorej s doktorom Suchánkom otvorili pandorinu skrinku a netušili čo všetko vypláva na povrch large iPhone attachments.

Rečníci opakovane upozorňovali na zlú situáciu pre všetkých, pre personál i pre pacientov pdf 소설 다운로드. Tento protest je podľa slov Ivety Lazorovej iba prvým a budú nasledovať ďalšie, kde sa budú dožadovať splnenia požiadaviek a transparentného hospodárenia s peniazmi daňových poplatníkov.

_MG_9017

REKLAMA
Plesen_banner w

_MG_9020 _MG_9026 _MG_9037 _MG_9039 _MG_9042 _MG_9060 _MG_9065 _MG_9068 _MG_9069 _MG_9071 _MG_9072 _MG_9077 _MG_9084 _MG_9094_MG_9127 _MG_9142 _MG_9156 _MG_9160

Text a foto: T. Hudcovič

REKLAMA